Web sitemize hoşgeldiniz.

Gıdı Eritme

Gıdı eritme yaşlanmanın cilde verdiği tepki nedeniyle sarkan gıdılara yapılan bakımdır. Çene altında oluşan gıdıyı estetik ile yok edebilirsiniz. Doğal yöntemler kullanacak olursanız epey bir uğraş vermeniz gerekir.  Yaptığınız gıdı eritme egzersizlerini periyodik olarak uygulamanız gerektiğini unutmazsanız gıdı sarkmasından kurtulursunuz. Gıdı sarkması genelde kilolu bayanlarda oluşur. Cildiniz yer çekimine ileri yaşlarda meydan okuyamaz ve ciltte sarkmalar oluşur. Gıdı sarkmasına neden olan başka bir etken ise yastık seçimizdir. Yastık çok yüksek olursa boyun bölgeniz uyurken gerileceğinden cildiniz uzar ve sarkma oluşur. Aşağıda yer alan gıdı eritme tarifini haftada bir kez uyguladıktan sonra gıdı probleminden kurtulabilirsiniz. Gıdı sorununa çözüm için tarif şu şekildedir.

Gıdı Eritmek İçin Maske

  • Deniz tuzu / 1 yemek kaşığı
  • Buğday çimi / 1 yemek kaşığı
  • Yosun / 1 yemek kaşığı
  • Gliserin / 1 yemek kaşığı
  • Damıtılmış su / 1 yemek kaşığı
  • Karbonat / 1 yemek kaşığı
  • Sodyum / 1 yemek kaşığı

Gıdı eritme maskesinin hazırlanışı: Cam bir kase alın ve 1 yemek kaşığı miktarında olacak şekilde tüm malzemeleri kaseye ekleyin. Daha sonra tahta bir kaşıkla karışımı karıştırın. Damıtılmış su olarak ütünüzde kalan suyu kullanabilirsiniz. Hazırlanan maskeyi iyice karıştırdıktan sonra çene altına sürün ve masaj yaparak uygulama sağlayın. Masaj işleminden sonra 1 saat 20 dakika kadar karışımı cildinizde bırakın ve daha sonra yıkayın. Bu maske gıdı sarkmasına iyi gelen malzemelerden oluşur.

Bu maskeyi düzenli olarak kullanmanız gerekir. Uzun bir zaman sonra etkisini görürsünüz. Fakat vazgeçmeden kullanmaya devam etmelisiniz. Ancak sabırlı bir şekilde davranırsanız estetik görüntünüzü bozan gıdıdan kurtulabilirsiniz. Kilo probleminden kaynaklı gıdıya sahipseniz zayıflarken bu maskeyi kullanmanızı öneririz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ