Web sitemize hoşgeldiniz.

Baskılı Sigara Tabakaları Çok Uygun Fiyatlarla!

19 Aralık 2017

Farklı hediyelik eşya arayışında olanların sigara ürünlerinden de yola çıkmaları mümkün olmakta. Özellikle de tabakalar ya da çakmak modelleri çerçevesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özel baskılar çerçevesinde karşınıza çıkacak olan tabaka ya da çakmaklardan setlere de göz atabilirsiniz. Böylece tam bir kombin oluşturarak hediyelerinizi hazırlamanız daha hoş olacaktır.

Sigara Tabakalarının Baskıları Nasıl?

Tabanca, alkol ya da forma baskılarının dahi bu tarz ürünlerde sunulması söz konusudur. Örneğin Beşiktaş taraftarı olan arkadaşınız için özel sigara tabakalarını ve yanında da çakmaklarını hediye etmeniz mümkün olacaktır. Bunun için setler içerisinde metal olarak hazırlıklara yer verilmesi esas alınır. Paslanmaz çelik üzerinden sunulan tasarımlar uzun ömürlü kullanımlara da açıktır.

Sigara aksesuarları çerçevesinde hem renkli hem de deri modellerine de yer verilir. Kırmızdan turuncuya kadar tüm renklerin aktif durumda olduğunu belirtmek gerekiyor. Özellikle de bayan arkadaşlarınıza bu tarz hediyelikler seçerken renkli modelleri göz önünde bulundurmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda deri modellerin de uzun ömürlü kullanımlara uygun olduğunu söylemeliyiz.

Deri Kaplama Sigara Tabakaları Ne Kadar?

Deri kaplama olmasına rağmen ürünlerin fiyatları cep yakmıyor. Yine indirimli fiyatları çerçevesinde müşterilerin istedikleri deri modele sahip olmaları da söz konusudur. Bu anlamda da çeşitli renklerden yana deri çalışmalarına gidilmesi esas alınır. Aralarında siyah deri kaplamaların ise bir hayli ilgi gördüğü açıktır.

Hemen arkasından da kahve tonlarının ve taba renklerinin  göz önünde bulundurulduğunu belirtmek gereklidir. Aynı zamanda yaprak desenleri de deriler üzerinde bir hayli hoş gözüküyor. İster yakın arkadaşlarınıza isterseniz de ailenizden büyüklerinize dahi bu tarz tabakalardan hediye etmeniz mümkün. Her yaşa hitap eden tasarımların yanı sıra fiyat aralıkları da cep yakmıyor.

Hediyelik Özel Çakmaklar Nelerdir?

Tabakanın yanı sıra özel tasarım çakmaklardan yana da ilerlemeniz mümkün olmakta. Bunun için de ızgaralı olarak karşınıza çıkacak olan çakmak modellerinin özellikle de rüzgarlı soğuk günlerde fayda sağladığı bilinir. Rüzgardan etkilenmemesinden kaynaklı olarak ilgi gördüğünü söylemeliyiz. Uygun fiyatlarından karşınıza çıkacak olan çakmakların da farklı renk ile tasarımlarından yola çıkmanız sağlanıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ