Web sitemize hoşgeldiniz.

Baskılı Sigara Tabakalarından Hediyelikler

Baskılı olarak karşınıza çıkacak olan sigara aksesuarları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Öyle ki yaratıcı hediyeler arayanların baskılı olarak ifade edilen sigara tabakalarından yana ilerlemeleri mümkün olmakta. Yanında özel olarak çakmak setine de yer verilir. Hem tabakalardan hem de çakmaklardan yana tercihlerde bulunarak ilerlemeniz söz konusudur.

Gençlere Özel Sigara Tabakaları Nelerdir?

Baskı ve renk özelliklerinden yola çıkarak gençlere özel sigara tabakası tercihlerinde bulunmak mümkün. Bu anlamda da kurabiye canavarı ya da Bob Marley baskıları bulunan setlerden yana ilerlemeniz mümkün olacaktır. Üstelik tek bir renk yerine birden fazla renkten tasarımlarının sunulması söz konusudur. Baskılardan ziyade renklerine de yer verilmesi önem arz eder.

Nostaljik olması adına Türkan Şoray baskılarının dahi sunulması esas alınıyor. Marilyn Monroe şeklinde de baskıları bulunan hem sigara tabakalarına hem de zippolarına yer verildiğini de söylemek gereklidir. Bu anlamda da setli olacak şekilde sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediyelerinizi sunabilirsiniz. Hediyeliklerin uygun fiyatlarla karşınıza çıkmasından kaynaklı olarak setli alınması mantıklı olacaktır.

Sade Tasarımlarından Sigara Tabakaları Ne Kadar?

Daha sade olan sigara tabakaları için fiyatları yüksek olmadığını belirtmek gerekiyor. Uygun fiyatlar çerçevesinde müşterilerin elde etmeleri için başta görünümlere arkasından da açıklamalarına yer verilmesi söz konusudur. Şöyle ki tabakalarda kullanılan malzemeler için genelde paslanmaz metali göreceksiniz. Bunun dışında yaldız ya da metalik renklerinden ifade edilir.

Tabakalarda karo ya da yuvarlak desenlerin de ifade edildiği görülüyor. Ancak sade tasarımlarda bu tarz baskıların göz yormamasına dikkat edilir. Genelde de yaldızlı ya da metalik olarak tasarlanan modellerin yetişkinler tarafından tercih edildiğini de görüyoruz. Fiyatları da bu anlamda farklılık gösteriyor.

Sigara Aksesuarlarından Hediyelikler Nelerdir?

Hediyelik olarak ister renkli ister baskılı isterseniz de sade sigara tabakalarından yana tercihlerde bulunabilirsiniz. Tabakaların yanı sıra zippo modelleri kapsamında da hediyeliklerinizi sunabilirsiniz. Hem tabakalardan hem de zippolardan yana modellerin bir olmasına dikkat etmeniz önem arz eder. Sonuç olarak da bu tarz modellerin fiyatlarına göz atarak ilerlemeniz ve özel kutuları ile arkadaşlarınıza sunmanız gereklidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ