Web sitemize hoşgeldiniz.

Bayanlara Özel Tasarım Takı Çeşitleri

Birçok kadın hediyelik eşya alırken kendini özel hissetmek ister. Bayanlar için alınabilecek hediye çeşitlerinde, en çok ürün yelpazesine sahip bölüm bijuteridir. Kolye, yüzük, küpe, bileklik, halhal ve daha birçok çeşitte hediyelik takı almak kolay bir seçenek olabilir. Ancak kişiye özel tasarım takılarla, karşınızdaki kişiye alışılmışın dışında hediye alabilirsiniz. Birçok mağazada bulabileceğiniz bijuteri çeşitlerinin yanı sıra internet alışverişi ile kolaylıkla hediyelik eşyalara sahip olmak mümkün.

Özel Tasarım Takı Çeşitleri

Bijuteri alanları ile ilgilenen kişiler tarafından el yapımı takı çeşitlerinde üretilen her bir ürün bir diğeri ile benzerlik göstermemektedir. El yapımı kolye, küpe, yüzük ve bilekliklerde farklı desenler ve farklı türde taşlar kullanılıyor. Özel tasarım hediye almak isteyenler el yapımı bijuteri ürünleri tercih edebilir.

Cam sanatları alanında, ustaların yapmış oldukları takılar her birinden farklıdır. Özellikle kolye uçlarında farklı renk ve desenlerde üretilen cam takılar orijinal ürün olmalarıyla klasik bijuteri çeşitlerinden ayrılır.

Takı tasarımı alanında kullanılan bir başka maddede ahşaptır. Hediye sahibinin, ahşap ürünlere ilgisi varsa takı tasarımları arasında ahşap ürünleri seçebilirisiniz. Ahşap ürünlerden yapılan bijuteri eşyalarında, kişiye özel isim ya da baş harfleri yapılıyor.

Takı Çeşitlerinde Kişiye Özel Tasarımlar

Kişiye özel ve isimlerin yer almasını istediğinin takı çeşitlerinde, altın veya gümüş kolye seçenekleri tercih edilebilir. Hediye sahibinin isminden oluşan kolye tasarımlarını internetten ya da kolye tasarım atölyelerinden yapabilirsiniz. Bayanların kullanabileceği tarzda tasarlanan ve içerisine resim konulan kolyelerde kişiye özel takılar arasında bulunuyor.

Değerli taşlar ve farklı malzemelerle dilediğiniz şekilde ve özelliklere sahip takılar sipariş edilebilir. Bayanlar için daha klasik takı seçenekleri arasında broş ve saç tokasında renkli taşlardan oluşan veya sade modeller bulmak mümkündür.

İnternetten sipariş edebileceğiniz özel tasarım takı eşyaları arasında şık ve spor tarzda kol saatlerde yar bulur. Saatlerin içine yazı yazılabileceği gibi resimlerde yerleştiriliyor. Birçok çeşit ve modelde bulabileceğiniz saatlerin dış görünüşünü seçtikten sonra saatin iç kısmına kişiye özel olarak tasarlanmış yazı, resim veya simgeler yerleştirmek mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ