Web sitemize hoşgeldiniz.

Bebek Örgü Battaniye Modelleri 2018

Bebekler için örülen pek çok ürünün içerisinde battaniyeler de bulunuyor. Eğer elinizden örgü örmek geliyor ise bebeğiniz için örgü battaniye örebilirsiniz. Bunun için pek çok motif ve model bulunuyor.

  • Tığ örgü battaniyeler,
  • Şiş örgü battaniyeler.

Bu iki tarz battaniye arasından ilk olarak seçim yapmalısınız. Örgü battaniyeler genellikle tığ ile örülse de şiş ile battaniye ören kişiler de bulunuyor. Bebekleriniz için renkli iplerden ayıcık, kedi, köpek, yıldız, bebek motifli pek çok çeşit örgü battaniye örebilirsiniz. Bebek Örgü Battaniye Modelleri 2018 farklı olmak üzere genellikle bebe mavisi ve bebe pembesinden oluşuyor.

Motifli Battaniyeler

Motifli battaniye örmek için ilk olarak tığ yardımı almalısınız. Tığ sayesinde hem motifi hem de kenarlarını kolaylık ile oluşturabilirsiniz. Ardından kare kare ya da yuvarlak yuvarlak modellediğiniz parçaları birleştirmelisiniz. Bunu yaparken her kareyi farklı renklerde oluşturmak sizin zevkinize kalmıştır. Eğer eğlenceli ve sevimli Bebek Örgü Battaniye Modelleri 2018 oluşturmak istiyor iseniz dergilerden yardım alın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ