Web sitemize hoşgeldiniz.

Bong Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

İnternette bong satın al şeklinde bir aramayla bong satın almaya çalışmadan önce bong hakkında kısa bir bilgi edinmeniz gerekir.

Bong çok eskilerden tütün içmek için Asya ülkelerinde kullanılan bir aparattı. Genelde oranın iklim şartları ve ekonomik yapısına bağlı olarak yerli halk bong yapmak için bambu ya da meyveleri kullanırdı. Daha sonra bongun Asya’dan Amerika ve Avrupa’ya geçmesiyle işler biraz değiştir. Amerika’da çok tutulan bong için üretimlere başlandı. Ve bu üretimler yeni nesil bong üretimleri olmaya başladı. Kullanan sayısı ve alıcı sayısı arttığı için çeşitli tasarımlarda ve farklı ürünlerde bong üretilmeye başlandı.

Bong Kullanmak İçin Gerekli Olanlar

Bong tütün içmek için kullanılan bir ürün olduğu için kullanırken gerekli birkaç şey vardır.

Bong kullanmak için en önce yasal gerekliliği sağlamış olmalısınız. Örneğin ülkemizde bong kullanabilmek için yasal gereklilik on sekiz yaşını doldurmuş yetişkin bir birey olmaktır. Bunun dışında bong için size lazım olan tütün, ateş ve soğuk sudur. İsterseniz birkaç parça buz da kullanabilirsiniz.

Tütün saf tütün olmalıdır. Puro ya da sigarada kullanılan işlenmiş tütün bong içmek için uygun değildir. Bong çok fazla duman oluşturduğu için işlenmiş ya da ağır bir tütünle içildiği zaman keyif yerine acı verebilir. Bu yüzden tütüncüden saf ve hafif bir tütün almanız önerilir.

Bong içimi için suya ihtiyacınız vardır çünkü su bongun oluşturduğu dumanı yumuşatacak ve pürüzsüz hale getirecektir. İsterseniz buz parçaları ile dumanı daha serin ve ferah bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede bong içimi kolay olacaktır ve boğaz yakmayacaktır.

Bonga yerleştireceğiniz tütün için bir grinder tütün öğütücü alın. Çünkü bong için tütününüz ayıklanmış ve küçük parçalara ayrılmış olmalı.

Bongun Çeşitleri Var Mı?

Her şeyin olduğu gibi bongun da çeşitleri var. Bong çeşitleri genelde yapıldığı malzemeye göre seçiliyor. Çoğu bongun boyutları ve kullanımı aynı. Bong kullanıcılarının en çok tercih ettiği bong çeşidi ise cam bong. Cam bongun diğer bong çeşitlerine göre birçok avantajı olduğunu söylüyorlar. Temizlemesi kolay ve uzun süreli kullanım için ideal olduğu biliniyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ