Web sitemize hoşgeldiniz.

Cam Bong İçin Alternatif Metal Bong

Bong kullanımı arttığından beri alıcılar için hangi bong daha iyi sürekli tartışma konusu oluyor. Ürünün tüketici kitlesi arttıkça kişiye özel şekilde üretilmeye çalışılan bongların da çeşitleri artıyor. Bu sebeple beraber piyasada onlarca farklı çeşit bong görüyoruz.

Bong temel olarak başka tütün içmeyi sağlayan ürünlerle kıyaslandığında daha fazla artı yönü olan bir ürün. Fakat kendi içinde çeşitliliğinin artması da tüketicilerin hangi çeşidi alması gerektiği konusunda kafalarında soru işareti bırakıyor.

Birbirine Alternatif Bong Çeşitleri

Kullanıcı sayısı arttıkça kullanıcıların zevk ve isteklerine göre bong çeşitleri de artıyor. Buna bağlı olarak hangi bongu almanız gerektiğine karar veremiyor olabilirsiniz. Aslında her bir bong çeşidi aynı amaca hizmete ediyor. Fakat hepsi için ayrı ayrı kullanım alanı var.

Kolay temizlenen bong, ucuz bong, kaliteli bong, hediyelik eşya bong, ilginç tasarımlı bong gibi birçok farklı kullanım alanına sahip bong çeşidi var. Fakat temelde hepsi tütün içmeye yarıyor.

Bazı bong çeşitleri de birbirlerine alternatif olabiliyor. Yani aynı özellikte olup fiyat farkı sebebiyle birbirlerinin alternatifi olabiliyorlar. İşte bu bong satın al diye araştırma yaparken çok dikkatli olmak gerekir. Piyasada bu kadar bong çeşidi varken elbette dolandırıcılar da boş durmayacaktır. Yanlış seçimlerle sağlığınızı ve paranızı tehlikeye atmayın.

Cam Bong ve Metal Bong

Bong çeşitleri arasında en çok sevilen ve kullanılan cam bong çeşidi olmuştur. Cam ateşe dayanıklıdır ve bu açıdan bongun uzun ömürlü olmasını sağlar. Yani birkaç yıl içinde bongunuz kullanamayacağınız bir hale gelmez. Ayrıca cam bonglar şeffaf görünümlü olduğu için yani bongun içini görebildiğiniz için kolay temizlenir. Fakat fiyatları yüksektir ve kırılma riski olduğu için taşınamaz.

Cama alternatif olarak kullanabileceğiniz bong ise metal bongdur. Metal bong tak çıkar mantığıyla oluşturulmuş bong çeşididir. Taşıması kolaydır bu yüzden. Aynı camda olduğu gibi temizlemesi kolaydır ve uzun ömürlü kullanımı vardır. Görüntü olarak da şık durur. Fakat metalden yapıldığı için cama göre biraz daha cebe uygun fiyatları vardır. Bu yüzden de cam bonglara alternatiftir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ