Web sitemize hoşgeldiniz.

Cam Bong Temizliği Sırasında Yapılması Gerekenler

Temizliği rahat bir bong kullanmak için seçeceğin bir cam bong satın al. Bong çeşitleri arasında en kolay temizlenen bong çeşidi cam ve metal bonglardır. Bongların temizliği aynı şekilde yapılsa da dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Bong tütün içmek için kullanacağınız bir aparattır. Gençler arasında kullanımı oldukça yaygındır. Yani bir nevi yeni nesil tütün içme aparatı diyebiliriz. Dedelerin elinde görmek pek mümkün değildir. Çünkü dedelerimiz pipe ya da nargile kullanmaya daha alışıktır. İşte bu yüzden gençler bir farklılık aradığı için bong onların imdadına yetişen bir ürün olmuştur.

Bong Hazırlarken Ne Yapmalı?                

Bong hazırlamak için mutlaka bir tütüne ihtiyacınız var. Bu tütün sigara tütününden ayrı, saf bir tütün olmalı. Ayrıca kaliteli bir tütün olmalı. Ucuz ve kalitesi düşük tütünlerle bong içmek pek zevk vermeyecektir.

Aldığınız tütünü öğüttükten sonra bongun tütün haznesine yerleştirin. Bong içine soğuk su koyun. Yalnız dikkat edin çok fazla su doldurmak bong içimini kolaylaştırmaz. Tütünü yaktıktan sonra bongun ağızlık kısmından güçlü bir şekilde dumanı çekin. Daha sonra dumanı ağzınızdan dışarıya geri bırakın.

Bong çok fazla duman oluşumu sağladığı için kapalı bir ortamda tüketmeyin. Ev içinde içerken mutlaka cam ve kapınız açık olsun. Özellikle astım gibi rahatsızlığı olan kişilerle aynı ortamda bu ürünü kullanmayın.

Cam Bong Temizliği

Bong çeşitleri içinde en bilinen bonglar cam, plastik ve seramik bonglardır. Bu en bilinenler içinde en çok tercih edilen ise cam bong şişeleridir.

Cam bonglar her konuda en kullanışlı bong çeşididir. Bu yüzden de en çok tercih edilen olmuştur. Cam bong temizlik için de çok elverişlidir. Çok pratik bir şekilde bongunuzu temizleyebilirsiniz.

Cam bonglar bongunuzun içini görebilmenizi sağlar. Bu açıdan bongu temizlemeniz rahat olacaktır. Çünkü bong içiminden sonra içerisinde tütün kalıntıları ya da tütün lekeleri olabilir. Ve bu lekeleri görebilmeniz bongu daha iyi temizlemeniz için bir avantajdır.

Bong temizliği için bir dikkat edilmesi gereken konu ise bongu ne ile temizlediğinizdir. Mutlaka sıcak su ile temizlemelisiniz. İsterseniz sıcak su içine tuz koyabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ