Web sitemize hoşgeldiniz.

Cam ve Plastik Bong Farkları

Bong çeşitleri hem cam hem de plastik olarak üretiliyor. Bong çeşitleri arasında cam olan seçenekler el yapımı oldukları için fiyat olarak biraz daha yüksek olabiliyor. Buna nazaran plastik bong seçenekleri de aynı tasarımlara sahip oluyor ve fiyat olarak da daha uygun oluyorlar. Cam malzemenin getirisi ile cam bonglar daha uzun süreli kullanım için uygun ve cam bong çeşitleri pek çok farklı boyutta üfleme tekniği ile de üretiliyor. Cam bongların el yapımı olanları dışında baskılı ve fabrikasyon olan çeşitlerini de bulmak mümkün. Bunun dışında plastik bonglar taşıma kolaylığı ve kırılmaya karşı da dayanıklı olduğu için daha çok tercih ediliyor. Plastik bong çeşitlerini aynı zamanda çantanızda da taşıyabiliyorsunuz.

Diğer Bong Çeşitleri

Bong satın al seçeneğini değerlendirmek için bong çeşitlerini online olarak bulmanız mümkün. Bong almak istediğiniz de karşınıza cam ve plastik bong çeşitleri dışında seramik ve ahşap bonglar da çıkacaktır. Hindistan’a özgü bir tütün içme aracı olan bonglar ile aynı zamanda uygun bir tütün de almanız gerekiyor. Cam bong çeşitleri en çok tercih edilen ve kullanım süresi açısından da en uzun ömürlü olanları. Bunun dışında seramik bong çeşitleri en pahalı bonglar arasında. Ahşap bonglar da hem kolay bulunmuyor hem de fiyat olarak cam bonglardan daha fazla.

Bong Çeşitleri Nasıl Temizlenir?

Cam bong çeşitlerini temizlemek için yapılması gereken her kullanımdan sonra su ile temizlemek. Daha inatçı kirler için ise bulaşık makinesinde yıkanabiliyorlar. Bunun dışında plastik bong seçeneklerini de sıcak su ile temizlemek mümkün olabiliyor. Bu bongları temizlerken bir fırça yardımı ile de kirleri çıkarabilirsiniz. Temizliği en kolay bong çeşitleri ise seramik bonglar. Seramiğin sırlı yüzeyi pek fazla tütünün sebep olduğu kirleri tutmayan bir özelliğe sahip olduğu için hem kullanım süresi uzun oluyor hem de temizlenmesi kolay. Cam bongların çok fazla boyutu var. Çok büyük boyutlu bonglardan çanta içine sığan küçük modellerine kadar pek çok seçenek online mağazalarda bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ