Web sitemize hoşgeldiniz.

Cebinizi Aşmadan Sevgiliye Hediyelik Alın

Sevgimizin birer göstergesidir hediyelik eşya alma eylemimiz. Verdiğimiz hediye açıldığında gördüğümüz sıcacık gülüşler bizleri hayatta en mutlu eden anlardır.

İnsanlara değer verdiğimizi göstermek için çabalarız. Bu çabayı kuru kuruna göstermek elbette ki olmaz. Hediye bu çabanın bir nişanesidir. Fakat özel günlerin yoğunluğu ve yaşadığımız ülkenin ekonomik düzeni hediye konusunda bizleri biraz soğutuyor ve ceplerimizi yakmak istemiyoruz.

Kendinizi maddi sıkıntıya sokmadan da çok şık hediyeler alabileceğinizi size göstermek istiyoruz.

Kalbinizin Parçası Sevgilinize Hediyeler

Hiç düşünmeden bilmediğiniz bir dükkandan sevgiliye hediyelik almak sizin için hiç doğru bir tercih olmayacaktır. Ne olursa olsun piyasa araştırması yapmadan sevgilinize hediye almayın. Sonuçta hiçbirimiz babadan zengin insanlar değiliz. Olanlarımız olabilir ama bizim önerilerimiz onlara değil.

Sevgilinize küçük hediyeler almaktan çekinmeyin. Çakmak, küllük, sigara çantası gibi ürünlerin çok özel çeşitleri bulunur. Bu sizin sevginizin büyüklüğünü gösteren bir ölçek değil. Sevdiğiniz için en sevdiği tatlıyı bile paketleyip verseniz onun için değerli olacaktır ama siz bir tepsi baklavayı paketleyip götürmeyin. Daha minimal ve hayalperest şeyler düşünmeniz sizin için iyi sonuçlar doğuracaktır. Bir çift küçük küpe ya da gösterişli bir kemer ideal hediyeler olabilir. Burada size düşen görev eşinizin ya da partnerinizin ne istediğini çok iyi biliyor olmak. O zaman en küçük ve en ucuz hediyelerle bile harikalar yaratabilirsiniz.

Can Parçası Annelerinize Hediye

Anneye ucuz ve iki üç dakika içinde seçilen hediye alınmaz. Çünkü o annedir, bir ağırlığı vardır üstümüzde. Anneye hediye özen isteyen meşakkatli bir iştir.

Hediye almak aceleye gelecek bir iş değildir. Kafanızın estiği bir yerden bir şeyler alıp onu hediye olarak vermek karşımızdakine saygısızlıktır. Özellikle konu anneyse onlar bunu hiç hak etmiyor.

Annelerimiz bizden pahalı hediyeler beklemez. Onlara pahalı hediyeler aldığınızda anlarlar ve size bunun için çok kızarlar. Küçük hediyelerle onları unutmadığınızı hissettirseniz onlar için yetecektir.

Anneler için ağzımızdan çıkacak her söz önemlidir. Ona güzel şeyler söyleyin. Hediyesini açarken onu heyecanlandırın. Sımsıkı sarılmayı da ihmal etmeyin. Beceremem ben öyle deyip kenara kaçmayın. Annelerinizin karşısında rahat olabilirsiniz. Göreceksiniz çok sevinecek.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ