Web sitemize hoşgeldiniz.

Çelik Sigara Sarma Makinesi

Hazır sigara kullanmayı bırakıp, sarma sigara kullanmayı tercih eden kişilerin en büyük zorluklarından biri de sigaralarını sarma yönünde olmaktadır. Bunun için piyasada çok sayıda manuel ve otomatik sigara sarma makinesi satılmaktadır. Pratik olması ve son derece hızlı tütün sarması nedeniyle tercih edilen makineler aynı zamanda size zaman da kazandırmaktadır.

Çelik Sigara Sarma Makinesinin Özellikleri

Sarma mekanizması da dahil olmak üzere tüm ürün paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Tasarımında profesyonellik ön planda tutulduğu için, mekanizmayı kullanırken fazla yorulmanıza engel olunmuştur. Piyasada yer alan ve hatta toz halinde olan tütünleri bile sarabilme kapasitesine sahiptir.

Kızaklı mekanizması sayesinde diğer makinelerden daha fonksiyonel bir makinedir. İçine tütün koyduğunuz zaman tütünde ezilme ya da sıkışma meydan gelmez. Alt kısmına özel olarak yerleştirilen kauçuk bez, ürünün kaymasını engeller. Bırakılan yere yapışmasını sağlar.

Her boş sigara tüpüne 1 gr tütün girebilecek şekilde ayarlanmıştır. 200 adet filtreyi 20 dakika içinde sarar. Hem zamandan hem de güçten tasarruf etme imkanı vardır.

Yüksekliği 9 cm olan, genişliği ise 16 cm olarak üretilmiştir. Ağırlık olarak da 1047 gr’lık oldukça hafif bir ağırlığa sahiptir.

Sigara Sarma Makineleri Nerelerde Satılır?

Tütünlerini kendi ellerine sarmaktan yorulan ve değişik çözümler arayan tütün içicileri sigara aksesuarları içinde yer alan sigara sarma makinelerini büyük hediye dükkânlarında ya da internet üzerinden satış yapmakta olan ve bu tür ürünleri pazarlayan yerlerde kolaylıkla bulabilirler.

İstenilen kalitede ve fiyat aralığında bulunabilecek makineler, kendi kullanımınıza bağlı olarak satın alınabileceği gibi, farklı şekillere hediye etmek için de düşünülebilir.

Sigara Sarma Makineleri Kullanışlı Mıdır?

Sigara sarma makineleri elle sigara sarmaya göre çok daha fazla zaman tasarrufu ve güç tasarrufu sağladığı için, her anlamda avantaj sağlamaktadır. Elektrikli ya da manuel şekillerde tasarlanmış sigara sarma makineleri kullanıcıların tercihine göre satın aldıkları ürünlerdir.

Sigara aksesuarları içinde bulunan makineler, sarma sigara içenlerin en çok tercih ettiği ve diğer malzemeler içinde aslında en çok kullandıkları ürünlerden bir tanesidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ