Web sitemize hoşgeldiniz.

Çeşitli Bonglar ve Kullanış Amaçları

Bong çeşitleri ile tütün ürülerini daha şık ve daha az kimyasalsa maruz kalarak içebilirsiniz. Su veya buz ile de bonglar yardımı ile tüketebildiğiniz tütün ürünlerini daha yumuşak bir şekilde de içebiliyorsunuz. Bong çeşitleri arasında plastik ve can olarak iki türlü bong bulunuyor. Plastik bongları yanınızda taşıyabiliyor veya kıvrılma özellikleri sayesinde de çantanıza koyabiliyorsunuz. Cam bonglar ise ev içi kullanıma daha uygunlar. Ayrıca bonglerı kullanmadığınız zaman da şık bir dekoratif eşya olarak da vitrinleriniz veya raflarınızda muhafaza edebilirsiniz. Bonglar pek çok boy, renk ve desende üretiliyorlar. Bunlar arasında bu çok çeşitten dolayı da seçim yapmak oldukça zor olabiliyor.

Bong Nasıl Kullanılır?

Bong satın al seçeneği ile bong almaya karar verdikten sonra hafif içimli bir bong tütünü de almalısınız. Kolay kullanımlı nargile olarak da bilinen bonglar kâse, oda, carb, alt kat ve ağızlıktan oluşan bölümlere sahiptir. Kase bölümüne tütün ürünleri konur ve buradan çakmak yardımı ile yakılır. Carp su konunla haznenin üzerinde kalan bölüme denir. Alt kat, bonga su konulan bölümdür. Ağızlık ise tütünü çektiğiniz yârin adıdır. Bong tarihi Hindistan’a kadar uzanmaktadır. Asya’da uzun yıllardır tütün içmek için bu ürün kullanılır. Bong içerken içine çok fazla su koymamaya dikkat etmek gerekiyor. Bunun dışında buz konularak da bong çeşitleri kullanılabiliyor.

Bong Çeşitleri

Cam bong ve plastik bong olarak ayrılan bong çeşitleri pek çok desen ve renk seçeneği ile üretiliyorlar. Bonglar ayrıca şekil veya boyut itibari ile de farklılaşabiliyor. Hem dekorasyon hem de günlük kullanım için olduğundan oldukça şık görünümlere sahip bongları piyasa da bulmak da mümkün olabiliyor. Bong modelleri ve fiyatlarına internet üzerinde de ulaşabilirsiniz. Online olarak satılan çok çeşitli bong modelleri uygun anahtar kelimeleri kullandığınızda karşınıza çıkacaktır. Bong çeşitleri arasında plastik olanlar daha patik bir kullanım sağlıyor ancak cam bonglar hem temizlik hem de kullanım açısından daha uzun ömürlü oluyor. Her iki bong çeşidini de online olarak almanız mümkün olabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ