Web sitemize hoşgeldiniz.

Çeşitli Modellerde Sigara Aksesuarları

Sigara içen kişilerce tercih edilen sigara aksesuarları oldukça farklı modellere sahiptir. Özellikle sarma sigara içen kişiler bu ürünleri tercih etmekte. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu ürünler uygun fiyat aralıkları ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Özel modellerden birini seçerek hediyelik eşya olarak da kullanmanız mümkün olacak. Birbirinden şık ve hoş tasarımlara sahip olan ürünlere web sitelerinden tek tıkla sipariş edilebilir.

Sigara Aksesuar Çeşitleri

  • Sigara tabakası
  • Sigara filtresi
  • Sigara boş tüpü
  • Sigara küllükleri
  • Çakmak çeşitleri

Günümüzde popüler özelliklere sahip olan sigara aksesuarları kullanıcıları oldukça memnun eder. Bunlar arasında en çok tercih edilen ürünlerden biride sigara tabakalarıdır. Sigara tabakaları sayesinde sigaralarınızı kırılmadan saklayabileceksiniz. Hazır sigara kullanan kişilerinde oldukça fazla tercih ettiği özelliklerden biri olan aksesuar çeşitlerinden anında sipariş ederek yararlanabilirsiniz.

Gümüş Tabakalar

Gümüş kaplama özelliklerine sahip olan sigara tabakaları oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Sigaraların kırılmasını engelleme özelliği bakımından tütün kullanıcıların en çok satın aldığı ürünler arasında yer alır. Birbirinden farklı çeşitlere sahip olan tabakaları satın alabilirsiniz. En çok bayanlar tarafından tercih edilen gümüş tabaka çeşitleri oldukça uygun fiyatlarında satılmakta.

Deri Tabakalar

Deri kaplama özelliklerine sahip olan sigara tabakaları sigara kullanan kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilir. Dayanıklı olmasının yanında su geçirmez özelliği ile de müşterilerin beğenisini kazanır. Yaklaşık olarak 18 adet sigarayı bu kaplarda muhafaza edebilmeniz mümkündür. Üstelik çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Sigara Filtreleri

Sağlığa birçok zararlı etkisi bulunan sigara filtreleri oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerin kullanımına sunuluyor. Bu ürünlere rahatlıkla erişim sağlayarak internet sitelerinden satın alma işlemlerinde bulunabilirsiniz. Bunun dışında ise sigara filtrelerinin sağlığa yararlı etkileri de bulunur. Sigaranın içinde bulunan katran miktarını en aza indirerek zararlı maddelerin süzülmesini sağlar. Bir paketin içinde yaklaşık olarak yüz yüz elli tane sigara filtresi bulunur. Bu filtreler tek kullanımlıktır. İkinci ya da üçüncü kullanımlarda filtrelerden yararlanabilmeniz mümkün olmayacaktır.

Çakmak Çeşitleri

Birbirinden farklı çeşitlere sahip olan çakmaklar özel doldurabilir kısımları nedeni ile uzun yıllar kullanabilme özelliğine sahiptir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ