Web sitemize hoşgeldiniz.

Ceviz Kaplama Çakmak Modelleri Çok Şık!

Ceviz kaplama olarak da sigara ya da puro çakmaklarına yer verildiğini belirtmek gereklidir. Kaplamalarından ziyade modellerin çift alevli olacak şekilde temin edildiğinden de söz etmek gereklidir. Masa çakmağı olarak karşınıza çıkacak olan ürünlerin cep yakmayan fiyatlarla müşterisiyle buluştuğunu da göreceksiniz. Üstelik ömür boyu garanti avantajları çerçevesinde elde edebilirsiniz.

Jet Alevli Çakmak Modelleri Dayanıklı Mı?

Çakmak modellerinin dayanıklı olması adına özel deri kaplamalara yer verilir. Yine jet alevli olarak tasarlanan modellerde de deri kaplamaların karşınıza çıkması söz konusudur. Bu anlamda da kaplamalarına göz atmanız ve arkasından da tercihlerde bulunmanız kolay olacaktır. Özellikle de rüzgarlı havalarda bu tarz modelleri temin etmek bir hayli mantıklı olacaktır.

Siyah ya da kahve tonlarının deri kaplamalarda ön planda tutulması esas alınır. Nitekim bunun dışında da alevli çakmakların metalik üzerinden renkli çalışmalarını da göreceksiniz. Örneğin yaldız ya da gökkuşağı renkleri kapsamında da alevli çakmak modellerinden yana ilerlemeniz mümkün olacaktır.

Baskılı Jet Çakmak Modelleri Nelerdir?

Özel baskıları kapsamında da jet alevli çakmak modellerinin temin edildiğini göreceksiniz. Bunun için örümcek baskılarının bir hayli ilgi gördüğünü belirtmek gerekir. Gençlerin daha fazla ilgi duyduğu örümcek baskılı modellerde siyahtan turuncuya kadar farklı renklere de yer verilmesi sağlanıyor.

Renklerinden ve baskılarından yola çıkarak dilediğiniz modeli satın almanız mümkün olacaktır. Bu anlamda da modellerin uygun fiyatlardan yana müşteri ile buluşması sağlanır. Özellikle de hediyelik olarak sunmak isteyenlerin özel fiyatlardan ziyade kutuları ile de karşılaşması söz konusudur. Garanti imkanları çerçevesinde hediyelik kutularından temin edilmesi mümkün olacaktır.

Yumuşak Alevli Çakmak Modelleri Hangileri?

Çeşitli markalar tarafından jetin yanı sıra yumuşak alevli çakmak modellerine de yer verilir. Sigara aksesuarları kapsamında tercihlerde bulunurken alev niteliklerini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Nitekim yumuşak alevli olanların daha çok kadınların tercihi olduğu bilinir.

Özel olarak kırmızı ya da pembe renklerinden yana tasarımlarını da göreceksiniz. Direk olarak beyaz ve krem renklerinden de modeller karşınıza çıkacaktır. İsteyenlerin şeffaf olarak sunulan çakmak modellerinden de temin etmesi mümkün olmakta.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ