Web sitemize hoşgeldiniz.

Çiçek Motif Baskılı Sigara Tabakası

Sarma sigaraların kolay bir şekilde ve aynı zamda oldukça şık bir halde yanınızda taşıma ve sigara içmek istediğinizde bu şık üründe faydalanmak isterseniz en kaliteli malzemelerin kullanılarak üretildiğini de söyleyebiliriz.

Metalik renk ile üretildiği için oldukça estetik görüntüsünün yanında her türlü giyim zevkine göre de uyum sağlayabiliyor. Yanınızda taşımak isteyeceğiniz aksesuarların başında gelen sigara tabakası paslanmaz malzemesi nedeniyle de uzun yılar kullanılabilme imkanı sağlıyor.

Çiçek Baskılı Tabakanın Özellikleri Neler?

Harika bir tasarım ile oluşturulmuş sigara tabakası, paslanmaz metalden üretilmiştir. Rengi metalik olarak tercih edilmesinden dolayısıyla kadın ve erkelerin ayırt edilmeden kullanımına sunulmuştur.

Spor bir tarza ya da klasik bir tarza sahip olsanız bile bu tabaka her ikisine de uyun sağlayabilecek şekilde üretilmiştir. Üzerinde yer alan baskılar ise yapıştırma olmadığı için, rahat bir şekilde kullanma imkanı sağlıyor. Ön kısmında yer alan klips yerinde açma ve kapama yapmak istediğinizde oldukça pratik olarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Sigara aksesuarları içinde en şık ve en kullanışlı malzemelerden biri olan sigara tabakaları her yere kolayca taşınabilmeleri ve estetik duruşları nedeniyle kadın ve erkeler tarafında oldukça fazla tercih edilmektedir.

Sigara Tabakaları Neden Tercih Edilir?

Özellikle sarma tütün kullananların beğenerek ve ihtiyaçlarına göre kullanmayı tercih ettiği sigara tabakaları her zaman rahat ve ergonomik kullanımları sayesinde çantalarda ya da kişilerin yanlarında yerlerini almıştır.

Kaliteli işçiliği, yaylı metal sigara tutacağı, baskılı kabartması, klipsli açma kapama mekanizması, uygun ebatları nedeniyle tercih edilmektedir.

Çiçek Motif Baskılı Sigara Tabakası Kimlere Hediye Edilebilir?

Sigara kullanan ve her zaman şıklığa önem verenlerin tercih ettiği ürün için hediye fırsatı da bulunmaktadır. Özel günlerde sevdiklerinize hediye almayı düşünüyor iseniz, en kaliteli işçilik ve malzemeden yapılan sigara tabakasını satın alabilir ve onları çok mutlu edebilirsiniz. Sigara aksesuarları içinde en çok ihtiyaç duyulan sigara tabakaları farklı ekonomik durumlara göre piyasa içinde çeşitlenmektedir. Kendi bütçeniz ve almayı düşündüğünüz kişin zevklerine göre hareket ederek uzun yıllar kullanılacak bir tabaka alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ