Web sitemize hoşgeldiniz.

Deri Lastik Kilitli Tütün Kesesi

Sarma sigara içmeyi sevenlerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan tütün keseleri son yıllarda farklı modellerde ve farklı renklerde karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede internet üzerinden alışveriş yapılan sitelerde, tütün satılan dükkanlarda ya da hediyelik eşya satılan yerlerde, istediğiniz modelde tütün kesesi bulabilme şansınız vardır, taşınması ve kullanması kolay olduğu için çok sayıda sarma tütün içen kişinin bu ürünü özellikle tercih ettiği söylenebilir.

Deli Lastik Filtre Tütün Kesesinin Özellikleri

Tamamıyla el işçiliği ile üretilen tütün kesesi, usta ellerden çıkmış orjinal deri kullanıldığı için yumuşak bir dokusu bulunur.Tütün ve tütün aksesuarlarına yani kağıt cinsi ve tütün ürünleri bir arada toplamak için her ürünü, özel farklı cepten yapılmıştır.

Tütünün nemini sabit tutmak amacıyla cep kısmına özel plastik nem koruyucu konmuştur.Çanta, ipli kilitleme sistemi ile sigara aksesuarları için tasarlanması, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün haline gelmesini sağlar.

Ürünün diğer özelliklerine baktığımız zaman uzunluğu 7 santimetre kapalı durumdayken açık durumdayken 20 santimetre olarak tasarlanmıştır.Ağırlık olarak oldukça hafiftir ve 28 gramdır. Şık ve aynı zamanda estetik bir görünüm sağlanmıştır. Çok kullanışlı olması ve içinde yer alan malzemelerin ayrı bölmelerde bulunması, malzemelerin birbirine karışmasını engeller.

Deri Tütün Kesesi Kimlere Hediye Edilir?

Şimdiye kadar sarma için kullanan kişilerin öncelikli olarak tercih ettiği malzemeler içinde yer alan tütün keseleri, etrafınızda farklı modellerde ve farklı renklerde görülebilmektedir.

Siz hala bir tütün kesesi satın almadıysanız en kaliteli işçilik ve malzemeden üretilen tütün kesesine sahip olmayı düşünebilirsiniz.Sevdiklerinizle, eşinizle ya da sevgiliniz de özel günlerinde, özel günleri dışında farklı bir hediye almayı düşünüyorsanız tütün kesesionun için iyi bir tercih olacaktır.

Tütün Keseleri Nasıl Yapılır?

Öncelikle uzun yıllar kullanılabilir olması gerekmektedir, bunun içinde işlem kolaylığı açısından deri tercih edilir.Sigara aksesuarları içinde yer alan tütün keseleri ne tür bir malzeme ile yapılacaksa kesenin modeli ve rengi belirlenir, arkasından yapılacak model için kalıp hazırlanır, kalıp üzerinde kesilen deri gerekli yerlere dikişler alındıktan sonra ve yapıştırma işlemleri bittiğinde hazır ürün olarak karşımıza çıkar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ