Web sitemize hoşgeldiniz.

Doğal Zayıflama Maması

20 Mayıs 2018

Ünlü bir İngiliz şarkıcı tarafından tanınan zayıflama maması bütün dünya da tanınarak büyük bir ün kazanmıştır. Ünlü İngiliz şarkıcı zayıflamak için doğal zayıflama maması yiyerek herkesi şaşırtmıştır ve doktorların bu alanda araştırmalar yapmalarına neden olmuştur.

Bebek Maması İle Zayıflama

Eskiden bebek mamaları obez çocukların zayıflamaları için kullanılırken günümüzde bütün kadınların favori yiyeceği olmuştur. Doğal zayıflama maması diye satılan ilaçlar kesinlikle doktor kontrolünde kullanılmalıdır. Hap şeklinde olmayanları da doktora başvurmadan kullanmamalıdır. Bebek maması ile çok rahat bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Üstelik hazırlaması da oldukça kolaydır. Hazırlayacağınız bu mama sayesinde hem karnınızı doyuracak hem de aç kalma gibi bir probleminiz olmayacaktır.

Doğal Zayıflama Maması Tarifi Nedir?

  • 1 adet muz
  • ½ çay bardağı süt
  • Bebek bisküvisi

Hazırlanması: Bir kâsenin içine muzu koyun ve çatalla ezin. Ardından ½ çay bardağı sütü ılık bir şekilde ilave edin. 10 – 15 adet bebe bisküvisini de ekledikten sonra güzelce ezin. Bu mamayı istediğiniz her öğünde tüketebilirsiniz.

Açıklama: Günümüzde zayıflamak için çok çeşitli yöntemler kullanıyor ve bu yöntemlerin çoğu sağlık açısında birçok problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bebek maması ile zayıflama hem çok pratik hem de sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen bir yöntemdir.


ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ