Web sitemize hoşgeldiniz.

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi

Elde sarılmak zorunda kalınan sigara kullanıcılarını oldukça büyük zorluklar çıkartabilmektedir. Bu sebepler elektrikli sigara sarma makinesi oldukça büyük bir kolaylık ve zaman kazanma açısından avantaj sağlar. Bu ürünler sarma sigara kullananların konforlu bir şekilde sigaralarını sarmaları için üretilmişlerdir.

Elde sarmaya göre daha düzgün ve hızlı bir biçimde hazırlana sigarlarınızı, diğer sigar aksesuarları ile bir arada taşıyabilir, gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Elektrikli Sigara Sarma Makineleri Nasıl Çalışır?

Oldukça düzgün ve aynı zamanda hızlı bir sigara sarmaya olanak tanıyan makine sayesinde zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Makinenin üzerinden yer alan kısma istediğiniz kadar tütün koyabilirsiniz. Tütünlerin hazneye yerleşilmesinden sonra, boş sigara tüpleri konur.

Bundan sonrasında ürün kullanıma hazır halde demektir. 1 dakika içinde toplam 5 adet sigara sarılabilmesini sağlayan makine sigara aksesuarları içinde en kullanışlı olanıdır. Sigara sarma makinesi 17 cm yüksekliğe ve 17 cm genişliğe sahip kare bir üründür. 1 kg 127 gr ağırlığında olan ürünü bu sayede ihtiyacını olan yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Ürünü fişe taktıktan sonra, makineyi açık konuma getirin. Sehpa ve tütün haznesine ne kadar sarım yapacaksınız ona göre malzeme ilave edin. Tütün ve kol hazır hale geldikten sonra ağızlık kısmına filtreyi yerleştirin. Kolu aşağı çektikten sonra hazır sigara kalitesinde sarma sigara elde etmiş olacaksınız.

Elektrikli Sigara Sarma Makinesinin Özellikleri

Tamamıyla elektrik ile sarım yapar. Kısa ya da uzun tüm filtreleri sarabilir. Tasarımında yer alan mekanizma tamamıyla paslanma z çelikten üretilmiştir. Oldukça kolay bir kullanım sağlar. Toz ve diğer tütünleri rahatlıkla sarabilir. Siyah renkte üretilmiştir. Temizleme fırçası sayesinde işiniz bittiğinde kendiniz temizleyebilirsiniz. Ayaklı tütün sehpası ve temizleme çubuğu bulunur. Elektrik bağlama kablosu sayesinde hızlı bir kullanım sağlar.

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi Kullanışlı Mıdır?

Elle sarılan sigaralar ile karşılaştırıldığında çok daha fonksiyonel olan ürün, hızlı ve pratik olması nedeniyle sigara aksesuarları içinde en çok kullanışa sahip ürünlerden bir tanesidir. Evinizde ya da ofisinizde dilediğiniz kadar sigarayı kısa bir sürede sarabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ