Web sitemize hoşgeldiniz.

En Çok Tercih Edilen 5 Sigara Ağızlığı Modeli

Günümüzde sigara herkesin eline yerleşmiş bir ritüel haline gelmiş maalesef ki zararlı alışkanlıklardan biridir. İnsanlar sigarayı bırakmak yerine sigaranın zararlarını en aza indirgeyecek yöntemler bulmaya çalışmaktadır. Sigaranın zararlarını en az indirgeme yöntemlerinden biri de sigara ağızlığı tercih etmeleridir. Sigara ağızlığının diğer bir adı da filtredir. Filtre bir şeyi süzmek amacıyla kullanılan eşyadır. Sigara ağızlığı yani filtresi de sigaranın dumanındaki nikotini süzmek amacıyla kullanılır. Özellikle Ağızda oluşan kötü kokuyu ve dişlerde oluşan sararmaları önler. Peki, sigara ağızlığı bu kadar önemliyken kaç kişi sigara ağızlığı kullanmaktadır bilinmiyor. Sigara ağızlığı kullanan kişiler en çok hangi ağızlık modellerini tercih ediyor veyahut en çok tercih edilen 5 sigara ağızlığı modeli nedir gelin onlara birlikte bakalım.

  • Pipsan Mini Alüminyum Sigara Ağızlığı

Sigaranın zararlarını en aza indirgemek için kullanılan sigara ağızlık modellerinden birisi Pipsan mini alüminyum sigara ağızlık modelidir. Bu ağızlık modeli en çok tercih edilen tasarımlar arasındadır.

  • Dapper Mikro Filtreli Kutulu Sigara Ağızlığı

Bu tasarım en çok tercih edilen 5 sigara ağızlık modeli arasındadır. İçerisinde birden fazla küçük tek kullanımlık ağızlıkla birlikte sürekli kullanabileceğiniz şık bir ağızlık modelini de bulundurmaktadır.

  • Lia Home Lületaşı El İşçilikli Sigara Ağızlığı

Hem gösterişli olsun hem de kaliteli olsun istiyorsanız bu ağızlık modeli tam istediğinize göre tasarlanmıştır. En çok tercih edilen 5 sigara ağızlığı modeli arasında üçüncü sırada yer alan bu modeli siz de tercih edebilirsiniz.

  • Pufai 1000 Adet Slender ve Slim Sigaralar İçin Sigara Filtresi

Tek kullanımlık olan bu ağızlık modeli yuvarlak ve ince sigaralar için kullanılır. En çok tercih edilen 5 sigara ağızlık modeli arasında en fazla talep gören tasarımlardan biri de bu modeldir. Siz de bu modeli tercih edin ağzınız nikotinden en az derecede etkilensin.

  • Pipsan Metal Filtreli Sigara Ağızlığı

En çok tercih edilen 5 sigara ağızlığı modeli listesinde son olarak en çok talep gören modellerden biri de Pipsan metal filtreli sigara ağızlığıdır.

Siz de yukardaki modellerden tercih edin ağzınızı sigara nikotininden koruyun.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ