Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Mobil Oyunlar 2018

26 Temmuz 2018

En iyi mobil oyunlar 2018 yılında oyun severler tarafından belirlenmiştir. 2018 yılının en çok oynanan oyunları Android ve İOS alt yapılarında sunulmuştur.

Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte güzel vakit geçirilebilecek mobil oyunlar,  yoğun hayat temposuna bir mola vermek için iyi bir tercih olabilir. 2018 en iyi telefon oyunları konusunda tüm teknolojilerden yararlanılmış ve kaliteli oyunlar üretilmiştir.

2018 Yılının En İyi 5 Oyunu

Asphalt Xtreme: Rally Racing oyunu ücretsiz Android oyunları içinde en çok sevilen oyunlardan biridir. Araba yarışı oyunlarının en iyisidir. Critical Ops, aksiyon içerikli oldukça heyecanlı bir oyundur. Savaş temalı oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Guns of Boom- Online Shooter oyunu, Android  alt yapısı ile ücretsiz silahlı ve aksiyonlu savaş oyunudur. Fallout Shelter, sığınak oyunları içinde en çok oynanan mobil oyunlardan biridir. Clash Royale oyunu, Clash of Clans oyunu devamı gibidir. Bir klan oyunu stratejisindedir.

Sky Force Reloaded oyunu ilerleme kademeleri olan oyunlardandır. Aynı zamanda savaş ve aksiyon içerir. Hearthstone oyunu, belirli kartlar üzerinde oynanan eğlenceli bir oyundur. N.O.V.A. Legacy, bilim kurgu alt yapılı etkileyici ve hikayeli bir oyundur.

2018 Yılının En İyi İOS Oyunları

En iyi İOS oyunları 2018 yılı içinde öne çıkanlar olarak belirlenmiştir.

En iyi mobil oyunlar 2018 ios işletim sistemi üzerinden oynanan oyunlardan ilki Fortnite oyunudur. Savunma ve savaş oyunudur. PUBG Mobile oyunu, aynı şekilde strateji ve savaş oyunu olması sebebiyle oyun severleri etkiler.

Sims Mobil, eski bir bilgisayar oyunu olan Sims oyununun mobil versiyonudur. Sims hala 2018 en iyi oyunlar pc kategorisinde ilk sıralarda yer alan bir oyundur. İOS işletim sistemi üzerinden kolaylıkla oynanabilir. Iron Blade oyunu da aynı şekilde bilgisayar platformundaki oyunun mobil üzerine uygulanmış halidir.

South Park: Phone Destroyer oyunu South Park dizisinin oyunudur. Sevilen karakterlerinin oyun içinde bulunması South Park dizisini sevenler için tercih edilebilir.

İnternetsiz Oynanan En iyi Mobil Oyunlar

İnternetsiz en iyi mobil oyunlar 2018 yılı içerisinde şu şekilde sıralanmıştır:

  • Carrage
  • Merged
  • Daddy
  • Chamelon
  • Stack
  • Monument Valley
  • Brain Physics
  • 2 Cars
  • Omino
  • Drive Ahead

En iyi mobil oyunlar 2018 yılı içerisinde en çok oynanan oyunlar olarak belirlenmiş oyunlardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ