Web sitemize hoşgeldiniz.

En Ucuz 5 Sigara Ağızlığı Önerisi

Sigara ağızlığı sigaradaki nikotini süzmek amacıyla üretilmiş sigara aksesuarıdır. Sigara ağızlığına bir nevi de filtre denilmektedir. Ağızda oluşan kötü kokuyu ve dişlerdeki sararmayı engellemek amacıyla kullanılır. Siz de ağzınızda oluşan kötü kokuyu ve dişlerinizin sararmasını mı engellemek istiyorsunuz. O zaman sigara ağızlığını denemeye ne dersiniz? Sigara ağızlığı almak istiyorsunuz ama cebinize uygun fiyata ağızlık mı bulamıyorsunuz? En ucuz 5 sigara ağızlığı modeli önerisi mi arıyorsunuz? O halde size elimizden geldiği kadar birbirinden en ucuz 5 sigara ağızlığı modeli önerisi sunalım.

  • Herb Micro Filter Ağızlık

En ucuz 5 sigara ağızlığı modeli önerisi arasında cebinize hitap eden bu sigara ağızlığı fiyatı sadece 9 TL’ dir.  İçerisinde birden fazla bulunan Herb micro filter ağızlık modeli tercih edebileceğiniz en ucuz sigara ağızlıkları arasındadır.

  • Stop Sigara Filtresi 25 Adet

Tam da istediğiniz gibi cebinize en uygun fiyatıyla karşınıza çıkan bu ürün sadece 3 TL’ dir. Tek kullanımlık olan bu ürün içerisinde 25 adet bulunur ve tercih edebileceğiniz en ucuz sigara ağızlıkları arasındadır.

  • Pufai 25 Adet Slim Sigara Ağızlığı

En ucuz 5 sigara ağızlığı modeli önerisi arasında tercih edebileceğiniz en ucuz ürün olmakla birlikte sadece ince sigaralar için üretilmiştir. Pufai 25 adet slim sigara ağızlığı fiyatı sadece 2 TL’ dir. İnce sigara kullanıyorsanız tercihin bu ağızlık olmalıdır.

  • Lia Home Lületaşı Sigara Ağızlığı

Hem gösterişli hem de ucuz olsun istiyorsanız tam da aradığınız ürün ayağınıza geldi. Lia home lületaşı sigara ağızlığı fiyatı sadece 6 TL’ dir. Cebinize en uygun sigara ağızlıkları arasında bu ürünü tercih edebilirsiniz.

  • Friend Holder Sigara Ağızlığı

En ucuz 5 sigara ağızlığı modeli önerisi arasında en sonda bulunan Friend Holder sigara ağızlığı cebinize uygun tercih edebileceğiniz sigara ağızlıkları arasındadır. Friend Holder sigara ağızlığı sadece 14 TL’dir. Siz de bu sigara ağızlığını tercih edin hem ağzınız ve dişlerin nikotinden arınsın hem de cebiniz kazansın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ