Web sitemize hoşgeldiniz.

Fark Yaratan Tasarım iPhone 6 Plus

Bütün dünyadaki insanlar her geçen gün teknolojinin gelişmekte olduğunun farkında, teknolojiyi takip etmek ve güncel teknolojiyi kullanmak insanların hoşuna gidiyor. Bunun farkında olan üreticiler insanların bu teknoloji duygusunu bildikleri için yeni cihazlar ve aletler üreterek piyasaya sürüyorlar.

iPhone 6 Plus Özellikleri bakımından teknolojinin en üst özelliklerine sahip olan bir telefon, ancak bu cihazlara telefon demek biraz hakaret olur. Çünkü yapısı itibariyle insan hayatını kolaylaştırmanın en üst sınırlarını kendi içinde saklıyor. Bu özelliklerle kendisine müşteri çekmeyi oldukça iyi sağlamaktadır. Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçenekleri ile kullanıcı sayısını arttırmayı hedefleyen Apple tasarımcıları iPhone telefon boyutlarında bir devrim yaparak ekranını büyütmüş ve 5.5”  seviyelerine geçte olsa geçmiştir. Bu kadar büyük bir telefon olmasına ve içinde bulunan yükseltilmiş işlemci ve 16GB, 64GB ve 128GB yüksek hafıza seçeneklerine rağmen inanması güç ama sadece 172 gram olan bu telefon sahibinin cebinde yokmuş hissi veriyor.

Yeni teknolojileri ürettikleri telefonlarda kullanmaktan çekinmeyen Apple markası iPhone 6 Plus Özellikleri içinde IPS teknolojisine sahip LED arkadan aydınlatmalı Multi-Touch ekran kullanmış ve  401 ppi, 1920×1080 piksel çözünürlük ise kullanıcılarına görsel şölen yaşatmakta kararlı olduğunun kanıtı oldu.

Telefon kullanıcılarının olmazsa olmazı olan kamera konusunda da üst sınırları zorlayarak 1080p HD video kaydı özelliği ile hızlandırılmış video, sinematik video stabilizasyonu, kesintisiz otomatik netleştirme ile güzel anılarınızı net bir şekilde zorlanmadan kayıt altına alabilirsiniz. Güvenliğinizi unutmayan Apple mühendisleri geliştirilmiş yüz algılama sayesinde kullanıcısından başka yabancı birinin kendisini kullanmasına izin vermiyor.

Ayrıca son olarak kendi mühendislerinin ürünü olan iOS 10 işletim sistemi ile şimdiye kadar ki kullanılmış işletim sistemleri arasında en büyük sürüm olma özelliğini de taşımakta, kısacası iPhone 6 Plus özellikleri müşterisine ayrıcalıklı olduğunu hissettirecek bir telefon olarak piyasadaki yerini yıllardır koruyor.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ