Web sitemize hoşgeldiniz.

Figürlü Sigara Küllükleri Uygun Fiyatlarla Karşınızda!

Sigara küllüklerine yönelik her geçen gün farklı model ve tasarım çalışmalarına yer verildiği açıktır. Model olarak kare, yuvarlak ya da yıldız desenlerinin yerini farklı tasarımların aldığını göreceksiniz. Özellikle de gençlerin ilgi duyduğu birden fazla tasarımla karşı karşıya kalacağınızı belirtmek gereklidir. Uygun fiyatlarından kaynaklı olarak da birden fazla temin etmeniz mümkün olmakta.

Sigara Küllüklerinde Şekiller Nelerdir?

Zar şekline sahip olan modellerin bu anlamda dikkat çektiğini belirtmek gerekiyor. Bunun için aynı zamanda beyaz, siyah ya da kırmızı olarak da renklendirmelere gidilmesi esas alınır. Hemen arkasından korsan şeklinde dahi özel küllük modellerini göreceksiniz. Figürlere sahip olan modellerin de farklı renklerden yana tasarımlarına ev sahipliği yapılıyor.

Metal olarak da delikleri kapsamında özel sigara küllüklerinden yana ilerlemeniz mümkün olmakta. Çoğu kafede dahi kullanımı rahat olmasından kaynaklı olarak metal küllüklere yer verilmesi temel alınır. İsteyenlerin geçerli modelleri inceleyerek arkasından satın almaları kolay. Bunun için indirimli olarak fiyatlarına da yer verildiğini göreceksiniz.

Üstten Basmalı Küllük Modelleri Nasıl?

Sigara aksesuarları için ilginç çalışmalara devam ediyor. Örneğin üstten basmalı olacak şekilde de küllük modellerine yer verildiğini göreceksiniz. Bu anlamda kuru kafalı ya da klozet şeklinde dahi çeşitli modellere ev sahipliği yapılıyor. Üstelik siyah renkli olmasının dışında yeşil ve kırmızı olarak da çeşitli tasarımların ifade edildiğini göreceksiniz.

Şekilli Üstten Basmalı Küllük Modelleri

Küllük modellerinin üzerinden farklı şekil ve renklendirme çalışmalarına yer verildiğini de göreceksiniz. Örneğin beyzbol topu üzerinden de yine basmalı olacak şekilde küllük modellerine yer verilmesi söz konusudur. Bunun dışında zar şeklinde siyah ile beyaz renklerinden yana yine basmalı modellerden tercihlerde bulunmanız esas alınıyor.

Renkli ve çevirmeli olarak da tasarlanan küllüklere göz atabilirsiniz. Bunun için kul savurmaz modellerin kırmızıdan yeşile kadar farklı renklerle tasarımlarına yer verilir. Elde zar tutan seramik modellerden çiçek işlemelerine kadar pek çok tasarımla karşı karşıya kalacaksınız. Başta görsellerden ürünü incelemeniz arkasından da satın alma işlemlerine geçerek sahip olmanız ise bir hayli kolay.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ