Web sitemize hoşgeldiniz.

Füme Renkli Süet Tütün Kesesi

Füme rengin güzel bir şekilde ve uyum içinde sigara aksesuarları içinde yer alan tütün kesesi, son yıllarda daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede tütün kesleri ve tütün çantaları sarma tütün için kişilerin ilk etapla edinmeleri gereken yan malzemelerden bir tanesidir.

En iyi deri ustalarının elinden çıkan ve üründe yer alan kaliteden dolayı çok sayıdaki tütün kullanıcının birinci önceliği olmaktadır. Eğer hala bir tütün kesesine sahip değilseniz füme renkli tütün kesesine sahip olmayı düşünebilirsiniz.

Füme Renkli Tütün Kesesinin Özellikleri

Piyasada yer alan standart renk ve modellerin üzerinde olan bu ürün, şık kesimi ve oldukça da kullanışlı olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Tütün kesesinin ön kısmında ise bir cep bulunur. Bu cep sarma sigaralarda kullanılan filtrenin konulması için dizayn edilmiştir. Bu cebin üst kısmına ise, özel bir fermuar dikilmiştir. Fermuarın dikilmesindeki neden ise içine konulan tütünlerin dökülmesini önlemektir.

Tütün kesesi içinde yer alan bir diğer bölme ise standart bir şekilde piyasada yer alan kağıtların konması içindir. Tütün kesesini ayrıca lastikle kilitleyebileceğiniz için, rahattır ve size gittiğiniz her yerde kullanım kolaylığı sağlar.

Oldukça hafif bir şekilde üretilen ve içinde kartvizitliğin de bulunduğu tütün kesesi, sarma sigara içenlerin en önemlimalzeme ve aksesuarlarından bir tanesidir. Sadece 79 gram olan ağırlığı vardır. Tütün kesesi açık iken 25 cm , kapalı halde iken 9 cm şeklinde tasarlanmıştır.

Kimlere Hediye Edilir?

Sarma tütün kullanmayı tercih edenlerin ilk önce tercih ettiği ürünlerin başında gelen tütün keseleri kullanımları ve taşınmaları açısından oldukça fonksiyonel olduğu için, sıkça tercih edilmektedir. Farklı bir hediye arıyorsanız, sevdiklerinize, eşinize bir tütün kesesi satın alarak aynı zamandan cüzdan olarak da kullanılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Tütün Keselerinin Yapımı Nasıldır?

Etrafınızda farklı renk ve modelde çok sayıda sigara aksesuarları bulunur. Tütün keseleri de bunlardan bir tanesidir. İstenilen malzeme belirlendikten sonra model ve renk belirlenir. Kalıp hazırlanır. Modeldeki ceplere göre kesim ve dikiş işlemleri yapılır, son olarak yapıştırma işlemi gerçekleşir ve ürün tamamlanır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ