Web sitemize hoşgeldiniz.

Geometrik Motifli Sigara Aksesuarları

Sigara kullanan kişiler farklı aksesuarları da kullanmak ister. Sigaralarını korton kutuda saklamak yerine daha korunaklı ve dayanıklı olan sigara tabakalarında saklamak daha mantıklı gelebilir. Bunun dışında ise oldukça farklı modellere sahip olan aksesuarlar hediyelik eşya olarak da tercih edilmekte. Sigara aksesuarları sarma sigara kullanan kişiler tarafından da satın alınır. Geometrik motiflere sahip olan aksesuarlar da aksesuar modellerinden biridir.

Geometrik Motifli Sigara Aksesuar Çeşitleri;

Kolay kullanım özelliği nedeni ile birbirinden farklı aksesuarlara sahip olarak daha rahat sigara saklama özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle şık tasarıma sahip olan geometrik desenli ürünler hediyelik eşya olarak da müşterilerin beğenisi ile karşılaşır. Sigara aksesuar çeşitleri;

  • Sigara Tabakaları
  • Tütün saklama kapları
  • Çakmak Çeşitleri
  • Sigara ağızlığı

Sigara Aksesuarları Nereden Alınır?

Ürünleri satın almak için internet sitesini incelemeniz mümkün. Çeşitli web sitelerinde sigara aksesuarları tek tıkla kapınızda olacak. Özel saklama kutucuları ile gelen ürünler oldukça uygun fiyatlara sahip.

Sigara Tabakaları

Hazır sigara karton kutuları pek kullanışlı değildir. Herhangi bir yağmur yağdığında ortada kalan paket ıslanabilir sigaralar kırılabilir. Ancak sigara tabakaları sayesinde bu sıkıntılara uğramazsınız. Sigaralarınızı muhafaza edebilirsiniz. Su geçirmez özelliği, dayanıklı yapısı sayesinde ürünü uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz.

Tütün Saklama Kapları

Birbirinden renkli tütün saklama kapları sarma sigara içen kişiler tarafından tercih edilir. Elinizde çanta gibi kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bunun dışında ise tütünler etrafa dağılmaz. Kullanım kolaylığı bakımından da sizleri memnun edecek bir üründür.

Çakmak Çeşitleri

Rüzgarda kolaylıkla sönmeyen çakmak çeşitleri sigara içenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında bulunur. Özel tasarımlara sahip çakmaklar, motif baskılı, gold kaplama, altın kaplama, metal kaplama olarak karşımıza çıkar. Hediyelik eşya olarak da satın alabileceğiniz ürünler uygun fiyatlara sahip.

Sigara Ağızlığı

Ağızlık sayesinde sigara içinde bulunan zararlı madde özel filtreden geçer ve bu kısım size ulaşmaz. Sigaranın zararlı etkisini en aza indiren ürün sigara içen kişilerce tercih edilerek satın alınır. Tüm ürünlere web sitesinden erişim sağlamanız mümkündür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ