Web sitemize hoşgeldiniz.

Google Play En İyi Çocuk Oyunları

Çocuklar için hazırlanmış birbirinden güzel birçok oyun bulunuyor.”Google Play En İyi Çocuk Oyunları”kategorisinden sizde çocuğunuza birbirinden güzel oyunlar seçerek onun zevkli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Eğitici ve şiddet içermeyen oyunları çocuklarınız için seçmek için “Google Play En İyi Çocuk Oyunları” listesini incelemeden lütfen karar vermeyin.

Wash Pets – Kids Games: Oyun, çocuklar için oldukça eğlenceli olarak tasarlanmış. Oyunda çocuklarınız evcil bir bakım hayvan salonunda hayvanlara bakım yapacak.

Saç Salon Oyunu: Oyunda Mr. Bean ustasına görünmeden müşterinin saçını bozmak zorunda. Kahramanımız Mr. Bean’e yardım ederek ustası başka işler ile meşgul olurken müşterisinin saçını bozmasına yardım etmeli.

Sakal Salon Çocuk Oyunları: Çocuğunuz oyunda seçtiği karakter üzerinde imaj çalışmaları yapıyor. Seçtiği kişinin saçı ve sakalı üzerinde değişik tarzlar deneyerek karakterini değişik tiplere sokuyor. Çocuğunuz sakal tıraşı yapıyor, saç kesimi yapıyor ve onları tarıyor. Daha sonra karakterlerine aksesuarlar ekleyebiliyor.

Hayvan Bulmaca: Oyundaki resimlerin içine saklanmış olan hayvanları bularak bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Oyun her bölümde biraz daha zorlaşıyor.

Bebek Telefon: Çocuğunuz veya bebeğiniz ekrandaki telefon numaralarına basarak hayvan seslerini, müzik ve şarkılar dinleyebilir ve sallanan düğmeler ile oynayarak hoşça vakit geçirebilir.

ABC Oyunu: Okul öncesi çocuğunuzun İngilizce okuma becerilerini geliştirmeye yarayan eğlenceli bir çocuk oyunudur.

Foot Spa – Kids Games: Bakım yapmaktan hoşlanan bir çocuğunuz mu var? İşte tam çocuğunuza göre harika ve eğlenceli bir oyun.

Kulak Doktoru: Genç kız bahçede dolaşırken kulağına böcek ve başka pislikler kaçmıştır ve bu durum onu oldukça fazla rahatsız etmektedir. Doktora giden kıza yardım edilmeli. ilk olarak doktora giden kızın kulağına dezenfekte edici bir sprey sıkmalı ve daha sonra da oyunu yönlendirmek size kalıyor.

Spa Denizkızı Kızlar Oyunu: Oyunda dünyanın dört bir yanına güzelliği ve bakımı ile ün salmış bir denizkızına bakım yapılacaktır ve çocuğunuz onun güzelliğine güzellik katacaktır.

Pasta Süsleme Oyunu: Oyunda kendi pastanızı tasarlıyorsunuz. Pastanızı istediğiniz tat ve şekilde hazırlama olanağınız var.

Oyun dünyası oldukça büyük bir dünyasıdır. Çocuklarımızın sağlıklı gelişimi için seçilen oyunlar en iyisi ve kaliteli olmalıdır. Bu tür oyunları ise ancak “Google Play En İyi Çocuk Oyunları” kategorisinde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ