Web sitemize hoşgeldiniz.

Google Play En İyi Yarış Oyunları

Heyecan ve yüksek adrenalinden hoşlananlar için mükemmel bir oyun kategorisi olan “Google Play En İyi Yarış Oyunları” sizi adeta esir alacaktır.         

Road Smash: Çılgın Yarış: Normal yarışlardan sıkıldıysanız hız yapmak için oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre. Çılgın yarışların oyunu Road Smash sayesinde müthiş arabaları sürecek ve arkadaşların ile yarış yapacaksın. Nefes kesici pistlerde araba sürerek polisler ile sorun yaşayacaksınız.

Speedcar: Oyunda amaç herhangi bir kaza yapmadan ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yarışmayı bitirmektir.

GTA Vice City: Acil olarak polisten kaçmalısınız. Birbirinden farklı görevleri yerine getirmelisiniz. Güvenliği sağlamakla görevli olan polisten kaçarken yolda önümüze çıkan paraları topluyorsunuz.

Gt Racing: En zengin araba yarışlarından biri olan oyunda tam 111 araba ile yarışa katılıyorsunuz. Yarışları kazandıkça yeni araçların kilidi açılıyor.

Pocket Rally: Oyun detayları ile adeta sizi büyülüyor. 8 tane efsanevi ralli arabası, 8 tane pist ve diğer yarışmacılara meydan okumanızı sağlayan 60’dan fazla etkinlik bulunuyor.

Death Racing – Moto: Birbirinden güzel motorlara binerek sürücülük yeteneklerinizi zamana karşı sınıyorsunuz. Hızdan dolayı peşinize düşen polislerden kaçarken benzininiz bitmeden bölümü tamamlamanız gerekir.

Highway Rally: Hem arkadaşlarınıza hem de zamana karşı 20 farklı özel bir pistte araba yarışı oynayabileceğiniz oldukça heyecanlı bir yarış oyunudur. Her bölüm için 3 tane farklı süre mevcuttur. Bu süreler bronz, gümüş ve altındır. Altına yaklaştıkça yarışmacıya verilen süre kısalıyor. Bunun için altın madalya için en kısa verilen sürede pisti tamamlamanız gerekiyor.

World Rally Racing: Oyunda B grubu arabalarında olduğu farklı ralli arabaları şıklarından bir tanesini tercih ediyorsunuz. Bu araçlar ile dünyanın dört bir yanında ki zorlu pistlerde yarışıyorsunuz.

Colin Mcrae Rally: Rekorlar kırabileceğiniz ve zamanında oldukça ses getirmiş bir oyundur. Yoldan çıkmadan kısa bir sürede yarışı tamamlamanız gerekiyor.

Recless Racing: Diğer yarış oyunlarından biraz farklı olan bu oyunda arabalar kuşbakışı olarak kontrol ediliyor. Oyuna kendi arabanızı yaparak başlıyorsunuz. Oyunda yarış kazandıkça araba koleksiyonunuza yeni araçlar eklemenize izin veriliyor.

Drift Yarış Oyunları: Drift konusunda oldukça profesyonel olan rakiplerinize karşı mücadele veriyorsunuz. Arabalar oldukça farklı yapılara sahip. Oyun, birçok bölümden oluşmaktadır.

“Google Play En İyi Yarış Oyunları” ile zamanınız hoş bir şekilde ve sıkılmadan geçirmeniz mümkün. Bunun için elinizde tabletiniz veya android tabanlı telefonunuzun olması yeterli.

Teknolojinin gelişmesi ile oyunları artık istediğiniz yerde ve zamanda oynayabilme fırsatınız bulunuyor. Kaliteli yarış oyunları arıyorsanız “Google Play En İyi Yarış Oyunları” sizi etkisi altına alacak ve elinizden bırakamayacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ