Web sitemize hoşgeldiniz.

Görselliğe Önem Verenler İçin Sigara Çantası

17 Kasım 2017

Sigara kullananların kullandığı bir üründür sigara tabakası. Genellikle sarma sigara dediğimiz sigara kullanıcılarının tercih ettiği bir ürün olsa da normal sigara kullanıcılarından da kullananlar var ürünü.

Tütün ve tütün ürünleri bağımlılıktan ziyade bazı insanlar için birer zevktir adeta. Tütün ürünleri için özel olarak üretilmiş ürünler bu zevki tetikleyen ürünlerdir. Sigara içenler de bu zevki çeşitli tabakalarla yaşıyorlar.

Sigara Çantası Kullanmak

Zararlı olmasına rağmen günümüzde sigara çok fazla tüketilen bir ürün haline geldi. Fakat son dönemlerde yapılan zamlarla insanların paket almaya maddi durumları yetmiyor. Bu yüzden bazı tüketiciler sarma sigaraya döndüler. Sarma sigara için tütüncülerden açık tütün alıyorlar.

Açık tütün içmesi zahmetli bir üründür. Malzemelerin hepsini kendiniz alırsınız ve sigaranızı kendiniz sararsınız. Bu yüzden yanınızda taşımanız gereken çok fazla tütün malzemesi olabilir. Bu tütün malzemelerini taşımanız için sigara çantası ürününü kullanabilirsiniz. Bu çantalar malzemelerinizi taşırken size çok kolaylık sağlayacak. Çakmağınız, tütününüz, filtreniz neyi isterseniz bu çantanın içine koyabilirsiniz. Üstelik bu çantalar o kadar küçük ki cebinizde taşıyabilir ya da çantanıza koyabilirsiniz. Tamamen işinizi kolaylaştıracak bu ürüne bayılacaksınız.

Bu ürünleri kullanmak için sarma sigara içmenize tabi ki gerek yok. Paket sigara kullanıcıları da bu ürünü kullanabilir. Paketlerden çok sıkıldıysanız ve görselliğe önem veriyorsanız bu çantalardan edinebilirsiniz. Sigaralarınızı paketinizden çıkarıp çantanın içine yerleştirmeniz yeterli. Aman dikkat edin, sigaralarınızı yerleştirirken sigaralarınızı kırmayın.

Sarma Sigara İçenler İçin

Tütün kesesi diğer ürünler gibi herkesin kullanabileceği bir ürün değildir. Özellikle tütün saran içiciler için üretilmiştir. Ürününü üretilmesindeki amaç sigaranızı saklamak değildir. İsminden de anlaşılacağı gibi tütünü saklamak içindir.

Kesenin görüntüsü cüzdanı andırıyor ve katlamalıdır. Genelde süet ya da deriden yapılır. Kesenin içerisinde bölmeler vardır. Bölmeler olmasının sebebi tütün sarmak için kullandığınız her bir malzemeyi ayrı yere koyabilecek olmanızdır. Çok kullanışlı ve ideal bir üründür. Böylece tütününüzü aldığınız torbaların içinde taşımak zorunda kalmayacaksınız. Gün içerisinde içeceğiniz kadar tütünü keseye koymanız yeterli olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ