Web sitemize hoşgeldiniz.

Gösterişli Gold Sigara Tabakaları

Tütün kullanımına yer veren arkadaşlarınız için özel sigara aksesuarları temin edebilirsiniz. Hediyelik olarak sunulan ürünlerin farklı renk ve modellerden yana karşınıza çıkması esas alınıyor. Bu anlamda da tabakaların farklı renklerden ve işlemelerden oluştuğunu da belirtmek gereklidir. Sahip olmak adına internet üzerinden ödemelere yer vermeniz ve kargo hizmetlerinden faydalanmanız yeterli olacaktır.

Gold Sigara Tabakalarında Baskılar Nasıl?

Çeşitli motiflerden yana baskıların temin edildiğini göreceksiniz. Bu anlamda da gold üzerinden sunulan motifler kapsamında bir hayli gösterişli olduğunu söylemek gerek. Öyle ki çiçekli olacak şekilde de özel tasarım tabakalarla karşı karşıya kalacaksınız. Sadece erkeklerin değil kadınların da tütünlere yönelik aksesuar ürünlerden yana hediye almaları mümkün olmakta.

Yüz silüeti bulunan ya da çiçek motiflerine yer verilen sigara tabakaları çerçevesinde de kadınlara hediyelikler sunmanız mümkün olacaktır. Baskıların sadece gold işlemelere yönelik sunulmaması esas alınır. Bunun yanı sıra metalik modellerin de bulunduğunu göreceksiniz. Paslanmaz çelik üzerinden karşınıza çıkacak olan modellerin dayanıklı yapılarda işlenmesi sağlanıyor.

Sigara Tabakalarında Hangi Motifler Var?

Tabakalara yönelik çeşitli el işçiliklerin göz önünde bulundurulması esas alınır. Örneğin metalik olarak karşınıza çıkacak olan modellerde karo baskılarına ya da ünlü isimlerin motiflerine göz atabilirsiniz. Örneğin Harley Davidson üzerinden dahi özel baskılar ile karşı karşıya kalacaksınız. Yuvarlak motif baskılarından eskitmelere kadar tüm farklı işlemelerin yer alması sağlanıyor.

Baskılı Sigara Tabakası Modelleri Nelerdir?

Yılmaz Güney ya da Frida Kahla gibi isimlerin baskılarından da ortaya çıkan aksesuarlara göz atabilirsiniz. Özellikle de bu tarz isimlere hayranlığı bulunan kişilerin özel hediyeler ile memnun bırakılması mümkün. Hediyelik ürünler arasında gösterilen tabakaları özel çakmak setleri çerçevesinde de sunmanız mümkün olacaktır.

Sigara tabakalarının setli olacak şekilde de temin edildiğini göreceksiniz. Bunun için yine özel baskılarından çakmaklara da yer veriliyor. Hem tabakası hem de çakmak kombinleri sayesinde göze daha hoş geldiği açıktır. Bunun dışında taraftarlara özel olarak Galatasaray ya da Fenerbahçe baskılarından da üretimlerine gidildiğini göreceksiniz. Bu tarz hediyeliklerden de yola çıkmanız mümkün olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ