Web sitemize hoşgeldiniz.

Haki Yeşil Renginde Slim Sigara Ağızlığı

Sigaranın insan vücuduna verdiği zarar oldukça fazladır, herkesin bildiği üzere akciğerlere verdiği zarar önüne geçilemeyen bir durumdurişte tam bu noktada sigara ağızlıkları devreye girerek sigaranın verdiği zararları en aza indirgenmesini sağlar.

Tütünün hiçbir şekilde tadını bozmaya ve içinde yer alan süet Özel mekanizması sayesinde ürünü yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanma imkanınız bulunmaktadır.

SlimUzun Saplı Sigara Ağızlığı Kimlere Hediye Edilebilir?

Estetik bir şekilde tasarlanan sigara ağızlığı kullanmayı sevenler İçin özel bir şekilde hazırlanan sigara ağzı Çevrenizde farklı görünmenizi sağlar. Kendinize ait bir sigara ağızlığınız yoksa sigaranın zararlarından biraz olsun kurtulmak için en kısa sürede bir sigara ağızlığı almanız gerekir.

Ya da etrafımızda sigara kullanan kişiler için ve sevdikleriniz için farklı bir hediye seçeneği arıyorsanız estetik durmasından kaynaklı bu ürünü satın almayı düşünebilirsiniz.Satın alacağınız ürünün eşiniz için olabilir, sevdiğiniz, arkadaşlarınız için olabilir ya da sevgiliniz için almayı da düşünebilirsiniz.

Haki Yeşil Rengindeki Sigara Ağızlığının Özellikleri

Çok farklı bir sigara ağızlığına sahip olmak isterseniz,bu ürünün piyasadaki nereden çok daha Yüksek kalitede üretildiğini öğrenirsiniz. Ürün özelliklerine baktığınız zaman Ultra Slim sigara ağızlığı 178 milimetre uzunluğunda ve 17 metre genişliğinde üretilmiştir.

Sigara aksesuarları içinde istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilmeimkanınız vardır ve temizleme özelliği sayesinde daha temiz bir içim sağlanmıştır.Metal fitresini sabit olması size ne kadar kaldığını gösterir ve kullanım ömrünü arttırır.

El yapımı olan bu ürün aynı zamanda akriliktir, çok kolay temizlenebilen ürün en fazla 20 içimden sorma temizlenmelidir.Gövdesinde kullanılan haki yeşil rengi siyah akrilik renk ile bütünleştirerek şık ve zarif bir görünüm elde edilmiştir.

Sigara Ağızlıklarının Genel Yapısı Nasıldır?

Tütünün tadını bozan insan sağlığına zararlı ve tütün içinde yer alan maddeleri birbirinden ayırır.Daha az zararlı vermesi için tasarlanmıştır.İçinde yer alan sabit motor filtresi sayesinde rahat bir kullanım oluşturulmuştur. Sigara aksesuarları içinde kolay bir şekilde temizlenebilir, akrilik yapıdadır, el yapımıdır. 20 adet sigaradan sonra filtresinin temizlenmesi ürünün daha uzun süre kullanılmasını sağlar, haki yeşil gövdesi ve siyah rengiyle ürünün bütünlüğü sağlanmıştır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ