Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Sigara Aksesuarları

Oldukça popülerleşen sigara aksesuarları hediyelik eşya olarak da satın alınıyor. Şık tasarım modellerine sahip olan ürünler bu özellikleri ile oldukça beğenilir.  Birbirinden ayrı modellere sahip olan sigara tabakaları, çakmaklıklar, küllükler ve daha pek çok ürün sigara aksesuarları olarak geçer. Dilediğiniz ürünü internetten sipariş ederek satın alabiliyorsunuz.

Sigara Tabaka Çeşitleri

Günümüzde sigara içen kişilerin sayısı oldukça fazladır. Hal böyle olunca da tütün satıcıları tarafından farklı modeller ile çeşitli ürünler tasarlanmış. Bu tasarım ürünlerinden biri de sigara tabakalarıdır. Hazır paket sigara kartonları oldukça dayanıksız ve su geçirme özellikleri nedeni ile kullanışsızdır. Ancak sigara tabakaları paslanmaz çelik özelliklerine sahip. Uzun ömürlü olan sigara tabakalarının iç kısmında klips bulunur. Klips sayesinde sigaralar bu kısımdan düşmez ve kırılmadan saklanabilir. Bunun gibi benzer özelliklere sahip olan pek çok ürüne internet sitesinden sipariş vererek satın alma işlemlerinde bulunabilirsiniz.

İster gümüş ister altın kaplama isterseniz de çelik olan tabaka çeşitlerini hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Hediyelik eşya sektörüne yeni katılan bu ürünler farkınızı ortaya koyacak cinstendir. Özel tasarım modelleri ile hediyelerinizi özelleştirebilirsiniz. Bu ürünleri satın alarak üzerine isim yazdırarak yakın arkadaşlarınıza satın alabilir ve hediye edebilirsiniz.

Sigara Filtreleri

Katran süzme özelliği ile bilinen sigara filtreleri aynı zamanda sigara sonrasında ağızda kalan kötü kokuyu yok eder. Ayrıca sigaranın yaptığı öksürüğü büyük ölçüde azaltır. Filtrenin uç kısmında yer alan pamuklu yapı sayesinde zararlı maddeler burada depolanır ve size ulaşmaz. Her ne kadar sigara sağlığa zararlı olsa da filtreli kullanım ile bu zararı yarıya indirmeniz mümkün olacak.

Sigara Boş Tüpleri

Sarma sigara kullanıcıları tarafından tercih edilen ve ihtiyaç duyulan bu ürün sigara sarma makinelerinde kullanılır. Sigara sarma makinelerinin uç kısmına takarak sigara doldurma işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olacak. Bu amaçla sigara tüplerinin kaliteli kağıttan oluşması da oldukça önemlidir.

Sigara Aksesuarları Nereden Alınır?

Genellikle sigara tabakası, filtresi, boş tüpleri gibi sigara aksesuarlarını internet sitelerinden satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ