Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyeyi Hep Başkasına Alacak Değiliz Ya

Hediyelik Eşya hep bir başkası için alınır, başkasından size gelir. Anneler günü gelir, anneler günü hediyesi alınır. 14 Şubat’a doğru sevgiliye hediyelik eşya aranır. Hediyelik sadece başkasına verilir ya da bir başkasından alınır gibi genel geçer yanlış bir kanıya sahibiz toplum olarak. Oysa kaçırdığımız önemli bir detay varsa o da en önemli şeyin kendimiz olduğu gerçeği. Başkalarını mutlu etmek elbette güzel ama arada sırada kendimizi de şımartmamız gerektiğini unutmayalım ve önemli dönüm noktalarından sonra kendimizi de ucuz hediyelik eşyalarla mutlu edelim. Hediyeyi hep başkasına alacak değiliz ya!

Kendi kendimize bir doğum günü hediyesi verebilir ya da mezuniyet sonrasında hediyelik eşya satın alabiliriz. Bu da bir nevi kendimizi şımartmanın bir parçası. Bu kendini ödüllendirme biçimi hediyelik eşya erkeklerde de aynı şekilde kendi kendine verilen bir ödül biçimidir.

Yeni bir eve çıktık diyelim bu haberi acil olarak kutlamak gerekir! Yeni ev haberini kutlamak için envai çeşit kokulu mumlardan birkaç tane satın almak hoş olmaz mıydı? Mum çeşitleriyle bezenmiş bir ev ve odalar kulağa ne kadar da hoş geliyor! Tütsü kokuları da evin havasını değiştireceği için yeni ev kutlamaları için güzel hediyelik seçenekleri arasında. Arada sırada kendimizi de şımartmak lazım değil mi? Tütsüleri koymak için bir buhurdanlık da seçilebilir yeni ev hediyesi olarak. Eskilerden kalma nostaljik bir gaz lambası da odamızın bir köşesinde bulunduğunda bizi mutlu edecektir hiç şüphesiz.

Yılbaşı yaklaşırken başkasından gelen hediyelerden önce elimizi çabuk tutup ilk hediyeyi biz kendimize hediye verelim ve insanı mutluluktan uçuran kar kürelerinden kendimiz için bir seçim yapalım. Rengârenk kar küresi çeşitlerinden bir tanesi başucunda mutlaka olması gereken objelerden biri. Yılın en güzel zamanında dışarıda yağan karın tadı ayrı, küre içinde yağan karın tadı ayrı olur.

Yeni işi de kutlamak lazım! Bir insan için bundan daha güzel bir olabilir mi? Yeni iş heyecanı ya da terfi haberi fark etmez. Ofis masasını renklendirecek kupa bardak çeşitleri yeni iş kutlaması için bulunmaz bir hediye olacak. Ahşap hediyelik çeşitlerinden yapılacak seçimler de masa süslemesi için güzel bir seçenek.

Hafta Sonu Planlarına Özel Hediyeler

Hafta sonu için en yakın arkadaşlarla planlar yapıldı. Ormanda uzun bir yürüyüş yapılacak, ardından önceden belirlenen alanda kamp kurulacak. Gece serin, yürüyüş çetin olacak. Bu güzel hafta sonu planı için bir içki matarası alarak kendimizi ödüllendirmeyelim mi? Yürüyüşün zorlamaya başladığı anlarda cebimizdeki kanyak matarası imdadımıza yetişecek, akşam serinliğinin indiği anlarda içimizi ısıtacaktır.

Evimize ilk kez gelecek dostlarla güzel vakit geçirmek için bong satın almak da güzel bir fikir gibi görünüyor. Değişik tatta nargile denemeleri yapılacaksa bong son derece yerinde bir tercih.

Kendi Kendimize Verebileceğimiz Özel Hediyeler

Sigara içmenin keyif verdiği doğru. Peki, sigara aksesuarlarından kendimiz için seçebileceğimiz hediyeler neler?

  • Sigara Tabakası, her sigara içicisi gibi kendimizde de olması gereken bir aksesuar. Yanında sigara sarma makinesi de olursa kendi sigaramızı kendimiz sarabilir ve kendi bütçemize katkıda bulunabiliriz.
  • Tütün kesesi de sigarasını kendi sararak içmeyi seven herkeste mutlaka bulunması gereken aksesuarlardan bir başkası. Tüm tütün aksesuarlarını içinde toplayabilen tütün çantası seçeneklerinden biri de neden bizim olmasın?
  • Sigara içmek büyük keyif. O zaman kendimize alabileceğimiz en özel ve en güzel hediye olacaktır Zippo çakmak. Onlarca farklı tasarımdan birini seçmek kolay olmasa da bir zippo çakmak taşımanın bizi mutlu edeceği garanti.
  • Özel zamanlarda ateşlemek üzere bir kenarda özel seçilmiş bir de puro bulundurmak gerek. Alınan güzel haberlerden, keyfimizi yerine getirecek müjdelerden sonra keyifle bir puro yakmak elbette bizim de hakkımız. Hazır bir puro almaya karar vermişken yanında bir de Puro Çakmağı alıp, el altında bulundurmak lazım.
  • Çok özel zamanlara eşlik etmesi için şık tasarımlı bir pipo da insanın kendi kendine verebileceği en özel hediyelerden biri. Yardımcı pipo aksesuarları ile arttırabileceğimiz pipo keyfini kaliteli pipo tütünleri ile tamamlayabiliriz.

İnsanın kendine verdiği hediyenin yeri de tadı da bambaşkadır. İlk fırsatta siz de kendiniz için özel bir hediye seçmeye bakın.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ