Web sitemize hoşgeldiniz.

İnce Tüyolarla Dolu Hediye Seçme Kılavuzu

Hediyelik Eşya seçimi incelikli iş. Hediye seçmenin de kendine has bir takım teknikleri var elbette. Uygun bütçe ile şık, özel ve anlamlı hediyeler bulmak için titizlikle çalışmalısınız çünkü hediyelik eşya seçimi hiç de küçümsenecek bir konu değil. Pek çok tüyo ile derlediğimiz altın değerinde hediye seçme kılavuzuna detaylıca göz attıktan sonra hediyelik eşya satın alma aşamasına geçebilirsiniz.

Hangi Özel Gün İçin Hediye Alacaksınız?

Alacağınız hediyeyi kime ve hangi özel gün için alacaksınız? Bu size pek çok done verecek bir kıstas. Anneler günü hediyesi mi arıyorsunuz? O zaman annelere uygun, kıymetli hediye seçeneklerini düşünmeniz gerekiyor. Sevgiliye hediyelik eşya alacaksanız şayet romantik alternatiflere göz atmanız gerekecek. Almak istediğiniz bu hediyelik eşya erkekler içinse daha kullanışlı, bayanlar içinse daha göze hitap edecek türden olmalı. Hazırsanız hediye seçme kılavuzumuzu inceleyelim adım adım.

Hediye Seçiminin En Önemli Kriteri; Bütçe

Hediye seçimi için belirlenecek ilk en önemli kıstas hiç şüphesiz bütçe! Elinizdeki bütçeye göre daha pahalı hediyeleri değerlendirebileceğiniz gibi kısıtlı bir bütçeniz varsa ucuz hediyelik alternatiflerini değerlendirmeniz gerekir.

Tüm Kriterler Belliyse İşte En Güzel Hediye Alternatifleri

Alınabilecek en güzel hediyeler, cinsiyete göre belirlenmelidir. Erkekler için hediye arayışında iseniz aşağıdaki seçeneklerden biri bütçenizi yormadan hem sizi hem de hediye verdiğiniz kişiyi mutlu edecektir. Üstelik kullanışlı oluşu bir erkeğin hediyeden beklediği en önemli şeydir.

 • Sigara aksesuarları, her erkeğin ihtiyacı aksesuarlardan. Şık bir Sigara Tabakası, zarif bir çakmak hediye etmek istemez miydiniz?
 • Sigara tiryakileri için puro aklınızın köşesinde durması gereken bir diğer seçeneğiniz olsun. Farklı farklı purolardan kendiniz bir set yaparak da hediyenin kıymetini attırabilirsiniz.
 • Pipo aksesuarlarını da listenize eklemeyi unutmayın. Pipo, içicileri için çok kıymetli bir hediyedir, bizden söylemesi.
 • Nargile içmek tam dost ortamlarının faaliyeti. Bonglar da nargile içimine yardımcı aksesuarlardan. Şık bir bong satın alarak göz dolduran bir hediye seçmiş olursunuz.
 • Puro Çakmağı da puro içicileri için bulunmaz bir hediye olacaktır! Pek çok farklı tasarım içinden bütçenize uygun bir model mutlaka bulunacaktır.
 • Sizin kafanızdaki daha özel bir hediye ise kişiye özel tasarımlı zippo çakmaklardan birine göz atsanız iyi edersiniz.
 • Tütün çantası, tütün saklamak dışında farklı alternatifler için de kullanılabilir olduğundan hem şık hem de işlevsel bir hediye olur. Gerçek bir sigara içicisine tütün kesesi hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz.
 • Bir diğer sigara aksesuarı olan sigara sarma makinesi de son zamanların şık hediye seçeneklerinden birisi.
 • Kanyak matarası da sanıldığı kadar pahalı olmayan ama oldukça pahalı görünen hediyelerden biri. Şık tasarımlı içki matarası seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kadınlar için hediye arayışında iseniz kadınların zor beğendiğini de göz önüne alarak risksiz seçimler yapmaya çalışmalısınız. Aşağıdaki liste tam kadınların seveceği türden risksiz hediyelerden oluşmakta.

 • Kar küresi, yalnız yeni yılda değil, yılın her zamanında değerlendirilebilecek opsiyonlardan bir tanesi. İnsana mutluluk veren, görünce neşe aşılayan kar küreleri farklı çeşitleriyle de geniş imkan seçeneği sunuyor.
 • Mum çeşitleri de yine her kadını mutlu edecek hediyelerden. Kokulu mumların rahatlatıcı etkisine kendini bırakmayacak yok.
 • Pek çok farklı tipi bulunan ahşap hediyelik de seçenekleriniz arasında bulunmalı. Üstelik oldukça da sempatikler!
 • Kupa bardak çeşitlerinden herhangi biri de yine tam kadınların almak isteyeceği türden bir hediye olacaktır. Sadece çok şık tasarımlar arasından seçim yapmalısınız.s
 • Son zamanlarda evlerde yerini almaya başlayan hediyeliklerden biri olan buhurdanlık hoş kokular ise set haline getirilerek hediye edilebilir. Tütsü kokuları bu aksesuarların yanına çok yakışıyor.
 • Son olarak listenizde kıyıda köşede kalsa da üzerinde biraz durmanızı gerektiren bir seçenek olan gaz lambası çeşitleri de kadınların almaktan mutluluk duyacağı hediyeler grubundan.

Erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı derlediğimiz hediye önerilerini sunduk sizlere. Ama cinsiyet ayrımı olmaksızın herkesi etkileyen, atlanmaması gereken önemli bir detay varsa o da şık hediye paketleri. İçine kişiye özel yazacağınız notlarla kıymeti katlanan hediye paketleri hediye alan kişide mutlaka pakete kıyamama hissi uyandırır. Bu his zaten paketin içindeki hediyeyi görmeden sevdirir karşınızdakine.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ