Web sitemize hoşgeldiniz.

İnternetten Alınan Sigara Aksesuarları Kötü mü Çıkar?

5 Kasım 2017

Sigara tüm dünyada en çok tüketilen tütün ürünü. Aynı zamanda da ülkemizde de en çok tüketilen tütün ürünü. Ancak ülkemizde sigara satışı anormal bir şekilde fazla. Çünkü yediden yetmişe herkes sigara içiyor. Sigara satışı bu kadar fazla olunca sigara aksesuarları satışı da oldukça fazla oluyor. sigara aksesuarları diğer tütün ürünlerinin aksesuarlarından çok daha ucuz aksesuarlardandır. Pipo ya da puro gibi tütün ürünlerinin Türkiye’ de çok fazla kültürü olmadığı için aksesuarları biraz daha pahalı. Sigara kullanıcılarının severek kullandığı bir çok sigara aksesuarı var. Özellikle markalı çakmaklar, sigara ağızlıkları, sigara küllükleri ya da sigara tabakaları en çok satılan sigara aksesuarlarından.

SİGARA AKSESUARLARI NERELERDEN ALINABİLİR?

Sigara aksesuarları ülkemizdeki sigara tüketimi ile neredeyse aynı oranda satılıyor. Bu kadar çok satılması ise sigara aksesuarlarını neredeyse her yerde ulaşılabilir kılıyor. Sigara aksesuarları; tütüncülerde, bir çok mağazada ve özellikle de internette kolayca bulunabilir. Ancak diğer seçeneklere göre internet üzerinde hem daha kolay hem de daha çok çeşit sigara aksesuarı bulunabilir. Çünkü internet üzerindeki bir çok mağaza daha çok satış yapmak için sıkı bir rekabet içindeler. Bu rekabetlerinin sonucu ise markalı ya da kaliteli ürünlerin çok daha ucuza satılması oluyor. Yani kullanıcının işine yarayan yönde oluşuyor. Bu da internet üzerinden sigara aksesuarları almanın oldukça mantıklı olduğunu gösteriyor.

SİGARA AKSESUARLARINI İNTERNETTEN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR

Sigara aksesuarları geniş ürün yelpazesi ve bir çok mağaza seçeneğiyle tabi ki internette çok daha fazla bulunuyor. Ancak güvenmeyenler için internetten sigara aksesuarları alımında dikkat edilmesi gereken noktalar var. Öncelikle alacağınız ürünün materyallerini araştırmalısınız. Elinize ne tür bir ürün geçeceğinden emin olmalısınız. Aynı zamanda önlem için satıcı ile iyi bir iletişim kurmalısınız. Çünkü ürününüzde çıkacak problemlerde satıcı ile iletişime geçmeniz gerekecek. Son olarak da kargo şirketinin güvenilirliğini öğrenmelisiniz. Ürününüzün hasar görmemesi için kargo seçeneklerini dikkatlice işaretlemeli ya da satıcıdan rica etmelisiniz. Böylelikle internetten aldığınız hiçbir ürün kötü çıkmaz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ