Web sitemize hoşgeldiniz.

İşlemeli Sigara Küllükleri Her Evde Mevcut!

Özel işlemeleri sayesinde sigara küllüklerinden yana tercihlerde bulunmak ve satın almak çok kolay. Üstelik kullanımlarından ziyade evlerde dekoratif eşya olarak dahi kullanılması mümkün olmakta. Öyle ki farklı renklerden, desenlerden ya da malzemelerden hazırlıklarına yer verildiği için de dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle de kadınların ilgisini çeken pek çok modelden küllükleri göreceksiniz.

Gold İşlemeli Küllük Fiyatları Nasıl?

Gösterişli olması adına gold üzerinden dahi küllük çalışmalarına gidilmesi esas alınıyor. Ancak bu şekilde olması küllük fiyatlarının çok yükselmesine neden olmaz. Aksine yine indirimli fiyatları çerçevesinde sigara aksesuarları üzerinden tercihlerde bulunarak ilerlemeniz mümkün olacaktır.

İşlemeler direk olarak ahşap malzemelerin üzerine yapılır. Başta ahşaptan yana küllük modellerinin göz önünde bulundurulması söz konusudur. Hemen arkasından da üzerine gold olarak özel işlemelerin geçilmesi esas alınıyor. Arkasından alüminyum olarak da yine kaplama küllük modellerini göreceksiniz. İsteyenlerin golddan ziyade alüminyum olarak da tercihlerde bulunmaları sağlanır.

İşlemeli Sigara Küllükleri Nelerdir?

İşlemeli olarak karşınıza çıkacak olan küllüklerde çeşitli taşların kullanılması söz konusudur. Nitekim taş işlemeleri sayesinde otantik bir havaya bürünmeleri temel alınır. Bunun yanı sıra çiçek desenli olacak şekilde de yine nostaljik modellerin ortaya çıkması sağlanır. Kuru kafalar üzerinden dahi özel işlemeleri göreceksiniz. İsteyenlerin çiçek, taş ya da kuru kafalı olarak işlemeleri özel el yapımı olan modellerden tercihlerde bulunmaları sağlanıyor.

Ahşap Küllüklerin Tasarımları Nasıl?

Ahşap olmasından kaynaklı olarak model vermek daha kolaydır. Genel anlamda da küllüklerin renkli modellere sahip olduklarını göreceksiniz. Mordan sarıya kadar çeşitli renklerin modellerde yerini alması söz konusudur. Bunun dışında kare şeklinde de tasarımlara gidilir. Yine kareler için de farklı renk ile işlemelerin kullanılması söz konusudur.

Altıgen yıldız görünümlerine sahip olarak da yine ahşap küllük modelleri karşınıza çıkacaktır. Modellerin kırmızı güllerden ya da gold gül desenlerinden yana süslemelerine de gidilir. Tüm bu süslemeler çerçevesinde de göze bir hayli hoş geldiği açıktır. Bunun için hoş tasarımların evlerde ya da iş yerlerinde dekoratif eşya olarak da kullanımlarına yer veriliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ