Web sitemize hoşgeldiniz.

Kalpli Metalik Sigara Tabakası

Sigara tabakalarının son zamanlarda farklı renk ve modellerde, sigara içenlerin zevklerine göre çok farklı çeşitlerde bulunması mümkün. Şimdiye dek sarma sigara ya da normal hazır sigara içiyorsanız estetsek görüntüsü ve rahat kullanımı için satın almadıysanız mutlaka bir tane almanız gereklidir.

Normal sigara paketlerinden sıkıldıysanız ve aksesuar olarak yanınızda sigaralarınızı taşımak istiyorsanız metalik sigara tabakası tam da istediğinizi verecek şekilde tasarlanmıştır. Orijinal tasarımı yanında piyasada yer alan diğer tabakalardan çık farklı olması, tütün ve tütün ürünlerin kullananların önceliği haline gelmiştir.

Metalik Kalpli Sigara Tabakasının Özellikleri

Kolay kullanım ve taşıma imkânı sağlanmıştır. Son derece orijinal bir üründür. Cebinizde taşımak istediğinizde kolaylıkla bükülmez. 20 adet sigara kapasitesi bulunur. Paslanmaz metal malzemeden üretildiği için ürün kalitesi oldukça yüksektir. İşçilik, ise son derece kalitelidir. Sigara tabakasının metalik renkte olması ürünü çok daha fazla cazip ve farklı göstermektedir.

Yaylı metal sigara tutacağı sayesinde, içine yerleştirdiğiniz sigaralar asla içinden düşmez ve zarar görmez. Tabaka üzerinde yer alan kabartmalar özel bir kaplama malzemesi ile yapıldığından zarar görmesi engellenmiştir. Klipsli bir açma kapama mekanizması ile korunmaktadır.

Üzerinde yer alan kalpli baskılar, sigara tabakasını piyasada yer alan diğer sigara tabakaları içinde hemen sıyrılmasını ve fark edilmesini sağlar.Sigara aksesuarları içinde bulunan sigara tabakaları kaliteli işçilikleri ve sağlam malzeme kullanımı ile her aman tercih edilme noktasında yer alırlar.

Kimlere Hediye Edilir?

Kalpli bir tasarım olmasından dolayı öncelikli olarak kadınların oldukça fazla beğenebileceği bir model olarak piyasaya sürülmüş kalpli metal sigara tabakası, elbette ki sigara kullananlara sigara aksesuarları olarak verilebilecek bir hediye niteliğindedir. Özel günlerde eşinize, sevgilinize ya da sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.

Sigara Tabakası Kullanışlı Mıdır?

Sigara içenlerin yanlarında paket taşımak istememelerinden dolayı, sigara tabakaları tercih ederler. Bu yüzden sigara paketlerinden çok daha kullanışlı ve estetik duruşları nedeniyle çok sayışa içici bu sigara tabaksını kullanmaktadır. Çantada, elinizde ya da cebinizde rahatlıkla kullanabilir, her gittiğiniz yere kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ