Web sitemize hoşgeldiniz.

Magnet Kilitli Deri Tütün Kesesi

Küçük parçalı tütünleri oldukça kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan ve dökülmesine engel olan aynı zamanda saklanması için tasarlanmış tütün keseleri, piyasada yer alan birçok hediyelik eşya dükkanında,sigara tütün satılan yerlerde ya da internet üzerinden satış yapan sitelerde kolaylıkla bulunabilir.Bir tütün kesesi satın almayı düşünüyorsanız yapımında kullanılan malzemenin çok kaliteli olması uzun yıllar yanınızda taşımanıza imkan sağlar.

Tütün Kesesinin Özellikleri Nelerdir?

İçyapısınınastarlı olması ve dış yapısını pürüzsüz ve yumuşak bir kullanım sağlaması tütün kesesi kullanıcıları için oldukça cazip gelmektedir.Tütünün nemi koruması için kokunun sinmesinin engellemesi için özel bir madde kullanılmıştır.

İstediğiniz her yere götürebileceğiniz de rahatlıkla kullanabileceğiniz sigara aksesuarları içinde çakmak, filtre ve tütün paketleri için farklı bölmeler oluşturulmuştur.Bölmelerin asıl amacı ise her yer taşımasını sağlanması ve tütünlerin korunmasıdır. Ayrıca iç kısmında yer alan astar standart kağıtlar için tasarlanmıştır.

En iyi malzemenin kullanılması sayesinde ürün uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda iki cepli olan bu ürünü fitre ve çakmağı yanında tütünü de bir arada bulundurmanız için hazırlanmış olduğunu görebilirsiniz, derinin doğal olması tütünün nemli kalmasını sağlar.

Tütün Keseleri Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtilmelidir kese almak istiyorsanız kullanılan malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Genellikle kolay işlenmesinden dolayı tütün keseleri deri süet malzemesinden işlenir.Eğer siz de kendinize ait ve oldukça farklı bir ürün isterseniz  özel tasarım yapan yerler bulunmaktadır. Tütün keseleri için önce yapılacak malzeme seçimleri, renk ve model belirlenir, arkasından kalıbın üzerinde kesilen deri cep bölmeleri ayrıldıktan sonra gerekli yerlere yapıştırılır, dikiş isteyen bölümler dikilir, ürün kontrol edildikten sonra son şeklini alır.

Tütün Keseleri Kimlere Hediye Edilebilir?

Kolay kullanımı her yere taşınabilmesi nedeni ile aynı zamanda estetik ve şıklığında bir arada bulundurmak isteyenler için sigara aksesuarları içinde vazgeçilmez bir ürün olan keseleri dilerseniz kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdikleriniz için herhangi bir zamanda ya da özel günlerinde hediye edebileceğiniz çok farklı bir hediye olarak düşünülebilir.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ