Web sitemize hoşgeldiniz.

Maun Ceviz Kaplama Çakmak

Piyasada her türlü zevke ve bütçeye hitap edecek sigara aksesuarları içinde yer alan, çakmak çeşitlerini bulabilmeniz mümkündür. İster kendi kullanacağınız bir ürün üzerinden karar verebilir ya da sevdiğiniz kişilere bir hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz.

Kişilerin, kişisel özelliklerini de ayrıca yansıttığı düşünülen çakmakları, farklı model ve renklerde bulabilirsiniz. Nasıl bir ürün isterseniz isteyin hepsi ortak bir amaç için üretildiği için yaptığınız seçim çakmağı sadece kişisel hale getirecektir.

Maun Ceviz Kaplamalı Çakmağın Genel Özellikleri

Oldukça hafif olarak üretilen ve sigara aksesuarları içinde yer alan, taşınma kolaylığı yaratan çakmağın 136 gr’lık bir ağırlığı vardır. Çakmağın çapına bakılacak olursa, 5.5 cm ve uzunluk olarak da 7,5 cm olarak dizayn edildiğini görebilirsiniz.

Ürünün yumuşsak alevli yapısı sayesinde, kendinize herhangi bir ani zarar vermeniz engellenmiştir. Pipo kullananların genelde tercih ettiği ve kolay kullanılması nedeniyle beğenildiği söylenebilir. Piyasada yer alan diğer çakmaklara nazaran farklı bir tasarım ile hazırlanmış, maun ceviz kaplama ile dizayn edilmesi, ürünü rakiplerine karşı bir kez daha öne çıkartmaktadır.

Paslanmaz metal gövdesi, çakmağın daha uzun süre kullanılması için en iyi kaliteden malzemelerin seçilmesi ile bütünleştirilmiştir. Pipo içenlerin genelde yumuşak alevli çakmakları tercih etmesi nedeniyle bu ürün de yumuşsak alev ile oluşturulmuştur. İçinde gaz kullanıldığı için herhangi bir zamanda gazı bittiği zaman dilediğiniz yerde tekrar gazını doldurma imkânı bulursunuz.

Maun Çakmağın Genel Görüntüsü Nasıldır?

Kırmızı tonlarında oldukça farklı bir renk tonu ile karşınıza çıkan maun ceviz kaplamalı çakmak, etrafınızda hemen fark edilmenizi sağlayan bir renge sahiptir. Kenarında yer alan kısımda, doldurduğunu gazın ne kadar kaldığını ya da bitip bitmediğini takip edeceğiniz yardımcı bir görsellik sunulmuştur. Şık ve ergonomik yapısı sayesinde rahat bir şekilde kullanırsınız.

Kimlere Hediye Edilebilir?

Yaklaşan özel günlerde kime ne alsam diye düşünenler için sigara aksesuarları imdada yetişir. Siz de farklı bir hediye arıyorsanız, sevdiğiniz insanlara, eşiniz ya da sevgilinize özel günlerinde veya özel günler dışında da bu hediyeyi alarak onları şaşırtabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ