Web sitemize hoşgeldiniz.

Mavi Renkte Basmalı Kısa Küllük

Satın alacağınız ürünün uzun süre kullanmanız için hazırlanmış ve en kaliteli malzemelerden üretilmiş küllük, sigara kullananlar için tasarlanmıştır. Küllüğün kalitesinden dolayı elinize aldığını ilk andan itibaren farkına hemen varacaksınız.

Basmalı bir özelliğe sahip olan küllüğün klasik olarak değerlendirilmesi olanaksızdır. Piyasada yer alan birçok küllükten farklı olarak kullanılan malzemelerin kalitesi ve renkleri bakımında hemen göze çarpmaktadır. Zarif ve modern görüntüsünün yanında ev ve işyerlerinde rahat bir kullanım sağladığı için tercih edildiği söylenebilir.

Mavi Basmalı Küllük Kime Hediye Edilebilir?

Renginden dolayı ilk önce erkeklerin kullanımına daha uygun gibi görünse de küllük olduğu ve sigara aksesuarları herkes tarafında kullanıldığı düşünülürse cinsiyet fark etmeden herkese hediye verilebilir.

Normal bir zamanda hediye vermeyi seven biri iseniz birden bire eşinize ya da sevdiklerinize vereceğiniz bu hediye onları hem şaşırtacak hem de mutlu edecektir.

Mavi Renkli Basmalı Küllüğün Özellikleri

Bu modelle sahip küllüğü istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Kolay açılıp kapanması sayesinde oldukça ergonomik bir yapıda tasarlanmıştır. 1. Sınıf malzemeden üretilmesinden dolayı çok uzun yıllar boyunca kullanabilme imkânı sağlanır.

Isıya karşı daha dayanıklı olabilmesi için özel bir kaplama ile kaplandığından sürekli kullanılsa bile kolay zarar görmesinin önüne geçilmiştir. 5,5 cm uzunluğunda, 10 cm genişliğindedir. 153 gr gibi hafif bir ağırlığı bulunur. Isıya dayanıklı olarak kullanılan özel metal malzemesi sayesinde kullanım süresi arttırılmıştır.

Üzerinde yer alan basma düğmesine basıldığı zaman küllüğün üzerinde yer alan külleri içine alır. Eğer sigara yanıyorsa sönmesini sağlar. Temizliği oldukça kolaydır. Üzerindeki düğmeye basıldığı zaman duman ve kokuyu en aza indirger. Kolayca açılıp kapanır. İşyerlerinde, evlerde ve açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Basmalı Mavi Küllük Nasıl Kullanılır?

Mavi renkteki basmalı küllüğü kullanmak oldukça basittir. Üzerinde yer alan küçük düğmeye bastığını anda üzerinde yer alan sigarayı direkt olarak içine çeker ve ortada duman ya da kokuya dair izleri siler. Sigara aksesuarları içinde oldukça kullanışlı olan küllüğü istediğiniz her alanda kullanabilme şansınız vardır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ