Web sitemize hoşgeldiniz.

Mavi Süet Deri Tütün Kesesi

Son yıllarda artan sigara fiyatları, sarma tütün kullanımda arttırdığı için sigara malzemeleri içinde çok farklı alternatifler oluşmuştur. Bunların içinde kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayan tütün keseleri istenilen her yerde taşınabilme özelliği sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Orijinal şekilde hazırlanan malzeme, deri ustalarının mükemmel işçiliği ile birleşince ortaya uzun yıllar boyunca kullanılabilecek tütün kesesi çıkmıştır.

Tütün Kesesinin Özellikleri Nelerdir?

Genelde tercih eden insanların sorunutütünlerin dağılmasıdır. Etrafa dağılmasını ve etrafta kötü bir görüntü bırakmasını istemezler.Satın alınan tütün kesesi sayesinde bu taşıma problemi ortadan kaldırılmıştır, aynı zamanda tütün çantası içinde bulunan ek malzemelerin bir arada taşınabilmesi sağlanmıştır.

Kağıt tütünün aynı özellikleri sayesinde ürünlerin birbirine karışması engellenmiştir.tütünlerin nemli olarak saklanabilmesi amacıyla özel bir kaplama ile dışarıdaki havanın içeri girmemesi için konulan fermuar sayesinde sigaranın tadı ve aroması korunmaktadır.Görselliği ve estetik açıdan ister cebinizde, ister evinizde ya da çantanızda rahatlıkla yaşayabilmek için tasarlanmış bir üründür.

Tütün Kesesi Hediye Edilir Mi?

Eğer kullanıyorsanız şimdiye kadar tütünlerin etrafa dağılmasından dolayı hoşnut değilseniz,öncelikle kendinize bir tütün kesesi almanız önerilmektedir. Bu sayede hem şık hem de kullanışlı birine sahip olacaksınız. Her gittiğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz

Eğer ki etrafımızda sarma kullanan kişiler varsa onlar için de farklı bir hediye olarak düşünebilirsiniz, sevdiklerinizle dostlarınıza,eşinize herhangi bir günde ya da özel günlerinde armağan vermek istediğinizde bu sigara aksesuarları üzerinden hareket edebilirsiniz.

Tütün Keseleri Nasıl Yapılır?

Piyasada yer alan standart dışında isterseniz kendinizi özel bir tütün kesesi yaptırabilirsiniz.Bunun için özel tasarım yapan yerlerinin bulunması gerekir. Sizin nasıl bir şey kesesi istediğinizde bağlı olarak en kısa sürede ürününüzü hazırlanmaktır.

Sigara aksesuarları içinde yer alan tütün keseleri yapılırken kullanılan malzeme büyük önem taşır, kolay işlenebilmesi nedeniyle deri tercih edilir.Renkli model belirlendikten sonra model için kalıp hazırlama işlemine başlanır, hazırlandıktan sonra üzerine deri yerleştirilerek kesilir, kesilen deride kaç adet cep isteniyorsa bölümlere ayrılır, dikiş gerektiren yerler işlem bittikten sonra yapıştırılması gereken yerlerin işlemleri tamamlanır,son kontrolden sonra ürün artık hazırdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ