Web sitemize hoşgeldiniz.

Metalik Desenli Aynalı Metal Sigara Tabakası

Oldukça uzun ömürlü kullanım için tasarlanan ürünler arasında olan sigara tabakası sigara aksesuarları içinde en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerin başında gelir. Farklı modellerde ve ebatlarda olan tabakalar metalik olmalarının yanında deri kaplamalı çeşitleri ile karşınıza çıkar, aynalı bir şekilde tasarlanan sigara tabakası sayesinde yanınızda ekstra bir aynı taşımanıza gerek kalmayacaktır.

Sigara Tabakasının Özellikleri

Piyasada yer alan modellerden çok farklı olarak aynı şekilde tasarlanan sigara tabakası, aynı anda iki ürünü taşımanıza gerek bırakmıyor, tek bir günde iki ihtiyacınız birden ortadan kalkacak ürünün bir kısmı aynalı olmuştur.

Diğer kısımda ise sigara taşımak için kullanılmasını düşünülmüştür bu tek bölmede 9 adet sigara taşıyabilirsiniz, bu 9 adet sigaranın kısa ve klasik modelde olması kullanım açısından kolaylık sağlar.Kestirme sistemi olarak klipsin düşürülmesi ürünün pratik bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan için sigara tabakasının kendisinden açılma riskini ortadan kaldırır.

Oldukça güvenli bir şekilde kullanacağınız bu ürünü, çok uzun yıllar boyunca saklayabilir, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.Çok ilgi çekici bir model olmasından dolayı günlük ihtiyacınız dışında özel günlerinizde de kullanabilirsiniz.

Sigara Tabakasının Teknik Özellikleri

Yükseklik olarak 11 santimetre olarak tasarım yapılmış, 7 santimetre genişlik düşünülmüş ve kolay taşınabilmesi için 119 gram ağırlığında hazırlanmıştır.Sigara aksesuarları içinde gövdesinin paslanmaz metal bir şekilde oluşturulması,magnet açma kapama mekanizması, ürünün avantajlı olmasını sağlarken aynı zamanda aynalı olması, tek taraflı kullanılır olmasını sağlar.Sigaraların konunca tek taraflı kullanılan sigara tabakasında, 9 adet klasik sigara bulundurulabilir, oldukça şık ve estetik bulunmasından dolayı çantanızda ya da elinizde taşırken etrafınızda fark yaratmayı başarabilirsiniz.

Kimlere Hediye Edilebilir?

Satın aldığınız sigara tabakası kendi kullanımınız için değerlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda sizin için anlam ifade eden kişilere de hediye olarak de satın alabilirsiniz.Sigara aksesuarları içinde yer alan ürünü, eşinize sevgilinize arkadaş ya da dostlarınıza özel günlerinde ya da özel günler dışında farklı bir hediye istiyorsanız sigara tabakası seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede sizi uzun yıllar hatırlamaları için bir fırsat vermiş olacaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ