Web sitemize hoşgeldiniz.

Metalik Renkte Izgaralı Çakmak

Sigara ve tütün içenlerin en vazgeçilmez malzeme ve sigara aksesuarlarıiçinde yer alan çakmaklardır. Sizin için hangi çakmağın daha iyi olduğuna karar verebilmeniz için hangi tütün ürünü üzerinde kullanacağınızı bilmeli ve ona göre bir tercih yapmalısınız.

Ayarlanabilir gaz ayarlı ve rahat bir kullanım imkanı veren ızgaralı çakmaklar, rüzgardan etkilenmeyecek şekilde yapıldıkları için oldukça kullanışlıdır. Kapak açılır açılmaz ışık yanar ve rüzgardan hiçbir şekilde etkilenmediği için rüzgarda da oldukça kolay kullanım imkanı yaratır.

Metalik Renkli Çakmağın Ürün Özellikleri Nelerdir?

Uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için tasarlanmış paslanmaz metal gövdesi sayesinde hem şık hem de estetik duran bir üründür. Gaz ile çalışan bir sisteme dayalı çalıştığı için dilediğiniz zaman gazını doldurup tekrar tekrar kullanım imkanı sağlar.

Gaz ayarı ayarlanabilir olduğu için, kendi tercihinize göre düşük ya da yüksek ayarlı olarak kullanılabilir. Alev ayarlama butonunda ise, istediğiniz seviyede kullanma imkanı söz konusudur.

Puro ya da sigara içenlerin veya diğer tütün ürünlerini kullananların oldukça işine yarayacak ve açık alanlarda sorunsuzca kullanılabilecek bir üründür. Sağlamlığı sayesinde ise çok uzun yılar boyunca kullanılabilir ve kolaylıkla zarar görmez.

Rüzgârdan etkilenmeyen ve kapak açıldığında ışığın yandığı bir tasarım ile üretilmiştir. Şeffaf gaz göstergesi sayesinde, içindeki gazın ne kadar kaldığını, bitip bitmediğini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Tek seferde yanabildiği için çakmağı kullanan kişiye zorluk yaşatmaz.

Çakmağın Görsel Yapısı Nasıldır?

Ürünü incelediğiniz zaman metalik gri gövdesinin oldukça sağlam bir yapıda olduğunu görebilirsiniz. Çakmağın kapağı açıldığında ise tek hamlede yanmasını ve rüzgârda sönmemesini sağlayan mekanizması sayesinde, size de zarar vermesi engellenmiştir. Estetik ve görsel zenginliğin bir arada sunulduğu, aynı zamanda, pratik kullanımı sayesinde çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Sevdiklerinize Izgaraları bir Çakmak Hediye Edilebilirsiniz

Özel günlerde sevdiklerinize ne alacağınıza karar veremiyorsanız, eğer tütün ve tütün ürünleri tüketen biri ise sigara aksesuarlarıolarak hediye seçeneğiniz çok farklı olabilir. Sevgilinize ya da eşinize satın alabileceğiniz ve hafifi tasarım ile oldukça kolay taşınan çakmağı hediye ettiğiniz insanlar da çok beğenecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ