Web sitemize hoşgeldiniz.

Motif Baskılı Sigara Aksesuarları

Baskı modellerine sahip sigara aksesuarları sigara kullanan kişilerin yoğun ilgisine sahiptir. İster çakmaklık, isterseniz sigara tabakası farklı çeşitlere sahip olan aksesuarlar baskılı olarak müşterilerin hizmetine sunuluyor. Dilediğiniz ürünü satın alarak hediye de edebiliyorsunuz. Hediyelik eşya olarak da kullanabileceğiniz ürünler oldukça uygun fiyatlara sahip.

Sigara Aksesuar Çeşitleri

Sarma sigara kullanan kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri sigara tabakalarıdır. Sigara tabakaları sayesinde sarılan sigaralar kolaylıkla muhafaza edilebilir. Üstelik sigara tabakalarını uzun yıllar boyunca da kullanabiliyorsunuz. Yirmi adet sigarayı tek bir kutuda saklayabilirsiniz. Klipsli yapısı sayesinde kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Suya dayanıklı olan sigara tabakaları sayesinde sigaralarınız hiçbir şekilde zarar görmez deforme olmaz.

Motif Baskı Sigara Tabakası

Oldukça hoş bir görüntüye sahip olan sigara tabakası içerisinde bulunan yaylı çubuğu sayesinde oldukça kolay kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle bayanların tercih ettiği model gold kaplama özelliği ile ilgi çekiyor. Hediyelik eşya olarak da kullanılabilen ürün uygun fiyatlar ile internet sitelerinde sizi bekliyor. Kaliteli bir işçilik ile hazırlanmış olup yüze yüz ürün garantisine sahip olup meraklıları ile buluşuyor. Özel bir kutuda size gelen ürünü arkadaşlarınıza doğum günlerinde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz.

Baskılı Çakmak Çeşitleri

Tütün ve sigara içenlerin en çok kullandığı sigara aksesuarları çakmaklardır. Farklı çakmak çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken internet sitelerini ziyaret etmek olacak. Baskılı model çeşitlerinden tutun, gold, metal kaplama çakmaklara kadar birbirinden farklı modellere anında sahip olabilir, satın alabilir ya da hediye edebilirsiniz. Özel bir doldurma haznesine sahip olan bu çakmakları uzun süre kullanabiliyorsunuz. Oldukça dayanıklı ve şık bir tasarıma sahiptir. İşçilik olarak birinci kalitede üretilen çakmak çeşitleri sigara kullanan kişiler tarafından kullanılır. Paslanmaz özellikleri ile de oldukça fazla beğenilir.

Sigara Aksesuarları Nereden Satın Alınır?

Tütün kullanan kişilerce oldukça fazla kullanılan bu ürünleri satın alabilmek için web sitelerini araştırabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarına sahip olan;

  • Sigara Tabaları
  • Baskılı Çakmak Çeşitleri
  • Sigara Ağızlıkları
  • Sigara Sarma Makinesi

Gibi ürünleri tek tıkla sipariş edebiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ