Web sitemize hoşgeldiniz.

Organik Yöresel Ürünler

27 Eylül 2018

Hem yetişkinlere hem de bebeklere özel olarak organik yöresel ürünler sunuluyor. Örneğin bebekler için organik tarhanaların dikkat çektiği açıktır. Öyle ki bebeklere tamamen doğal koşullarda yetiştirilmiş olan ürünler temin edilmelidir. Bu anlamda çorba içerisinde bulunan buğdaydan havuca kadar tüm içerikler tamamen doğal şartlarda yetiştiriliyor. Bu tarz ürünler;

  • Topraktan yetiştirilen ürünler işlem görmeden satılıyor.
  • Katkısız olduklarını ve GDO içermediklerini de belirtmek gerek.
  • Renklendirici ve koruyucu madde içermemeleri de esas alınır.
  • Denetlemelerin arkasından sertifikalı olarak satışına geçilmekte.

Doğal Sporcu Gıdaları Nelerdir?

Organik yöresel ürünler listesine sporcu ürünlerinde girdiğini göreceksiniz. Üstelik farklı lezzetler ile üretimine geçilmesi söz konusudur. Örneğin kakaolu olacak şekilde pirinç patlağına yer verilir. Bunun yanı sıra buğday ruşeymi de sporcu gıdalardan bir tanesidir. Arkasından sporcuların vazgeçilmezi olan yulaf ezmesi de geliyor. Doğal ürünler setini dahi satın almanız mümkün.

Glutensiz olacak şekilde fıstık ezmesinin de üretilmesi söz konusudur. Mısır gevreği ya da balık yağı dahi satın alınabilir. Omega 3 değeri fazla olduğu için balık yağının sporcular tarafından sıklıkla tercih edildiği görülüyor. Devamında tahıllı olan toz karışımları da gelmekte. Organik olan tüm bu ürünler sayesinde vücudun ihtiyacı olan besinlerin takviye edilmesi mümkün olacaktır.

Vücut Bakımında Organik Ürünler

Sadece yiyecek ve içeceklere yönelik organik yöresel ürünler tasarlanmıyor. Bunun yanı sıra cilde faydalı olan besinlerden üretimlerin gerçekleşmesi de esas alınır. Örneğin doğal el yapımı olan sabunlar temin ediliyor. Şampuanların dahi organik olarak üretimlerine geçiliyor. Tüm bu ürünler ile cilt ile saç sağlığına yer verilmesi mümkün oluyor. Cilt tipine uygun olan kremlerin dahi doğal içerikler ile hazırlanması sağlanmakta. %100 organik olan ürünler sayesinde herhangi bir yan etki ile de karşılamanız mümkün değil.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ