Web sitemize hoşgeldiniz.

Otomatik Sabit Filtreli Sigara Ağızlığı

Normal ölçülerde veya slim türü sigaralarda oldukça rahat bir kullanım sağlayan sigara ağızlığı, yanınızda taşımanız içinde oldukça avantajlıdır.Pantolonunuzun cebinde bile taşıyabileceğiniz bu ürün hafif tasarımıyla sürekli yanınızda bulundurabilirsiniz.Kolaylıkla temizlenebilmesi ve uzun süre kullanabilmesi için ideal olan sigara ağızlığı, estetik açıdan sigara kullananların fazlaca talep ettiği ürünlerin başında yer alır.

Sabit Filtreli Sigara Ağızlığının Özellikleri Nelerdir?

Sigaralarda ya da standart ölçülerde bulunan sigaralarda rahatlıkla kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. 9 gram gibi hafif bir ağırlığa sahip, uzunluğuna baktığınız zaman 8 buçuk santimetre, ağız genişliği ise 1 santimetre olarak tasarlanmıştır.Filtre kullanımı kolaylaştıran otomatik yapısı ve sabit oluşu sürekli olarak sigara ağızlığının kullanımını sağlar.

Sigara aksesuarları içinde otomatik olarak tasarlanan bu düzenek aynı zamanda biten sigaraya sıfırlanmasına ihtiyaç bırakmaz, sigara kendiliğinden atılır ve bu parmaklarda kötü bir koku bırakmasını engeller.Aynı zamanda kullanan kişiye filtreyi dilediği zaman temizleyebilir hem kendiliğinden hem de kullanıcının istediğini zamanlarda filtrenin temizlenebilmesi kullanım süresini uzatır.

Sigara Ağızlığının Genel Yapısı

Oldukça kolay temizlenebilmesi de uzun vadeli kullanım imkanı sunması nedeniyle tercih edilen sigara ağızlığı.polyesterden üretilmiştir.Polysterin sağlık açısından bir zarar teşkil etmediği bilinmektedir.Sigara ağızlığında kullanılan kaliteli filtre sayesinde zararlı maddeler çok iyi bir şekilde süzülür ve sigaranın zararını en aza indirgenmesi sağlanır. Sigara ağızlıkları da kullanılan tasarımlar şıklığı ve estetiği bir arada bulunduğu için sosyal ortamda rahatlıkla da kullanılabilir.İş yemeklerinde ya da kitap okurken ya da dışarıda çay veya kahve içerken, toplantıya gittiğinizde yani kısaca aklınıza gelebilecek her yerde bu sigara ağızlığını rahat bir şekilde kullanabilir ve nereye gidiyorsanız orada yanınızda bulundurabilirsiniz.

Kimlere Hediye Edilebilir?

Şimdiye kadar böylesine bir ağızlık ile sahibi olmadıysanız en kısa sürede kendinize bir tane satın alabilirsiniz. Sigara aksesuarları içinde yer alan ağızlıklarıdilerseniz özel günler için farklı bir hediye arayışındayken, sevdiklerinize,eşinize, dostlarınızdan ya da arkadaşlarınızla sigara ağızlığı satın alabilirsiniz. Hem anılarda kalmanızı sağlar hem de sigaranın verdiği zararları sevdiklerinizden biraz olsun uzak tutarsınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ