Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Çevirmeli Sigara Küllükleri Dikkat Çekiyor!

Tütün kullanımlarına yer verenlerin özel üretim sigara küllüklerinden de tercihlerde bulunmaları mümkün olacaktır. Öyle ki tasarım olarak karşınıza çıkacak olan modeller metal üzerinden işleniyor. Bu durum uzun süreli kullanımlara da uygun olduğunun göstergesidir. Çeşitli renklerden ya da tasarımlardan karşınıza çıkacak olan modellerin  uygun fiyat aralıkları ile satın alınması söz konusudur.

Çevirmeli Sigara Küllüklerinde Renkler Nelerdir?

Renkleri kapsamında da tercihlerde bulunarak küllük satın alabilirsiniz. Bunun için başta metal gri üzerinden küllük modellerine yer verildiğini söylemek gerekiyor. Hemen arkasından da siyah renklerinden yine metal malzemeleri kapsamında modellerini de paylaşması söz konusudur. Hemen arkasından mavi ya da yeşil gibi koyu tonlarından renklerini de sunmaya devam ediyor.

Çevirmeli olarak ifade edilen modellerin daha hijyen tutulması esas alınır. İçeride ki tütünlerin dışarıya çıkabilmesi bu anlamda mümkün olmayacaktır. Bu alanlar için de özel olarak metal çalışmalarına yer verildiğini de söylemek gerek. Sonuç olarak çevirmeli olması ve metal üzerinden hazırlıklarına yer vermesi de fayda sağlıyor.

Desenli Sigara Küllükleri Ne Kadar?

Sigara aksesuarları kullanılan malzemelerden ve süslemelerden kaynaklı olarak farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ancak sade ya da gösterişli modeller arasında çok fazla fiyat farklılıklarının olmadığını da belirtmek gerekiyor. Bu anlamda desenli olarak karşınıza çıkacak olan modellerden bir tanesi de leoparlar şeklindedir.

Özellikle de kadınların tercih ettiği aksesuar desenlerinden bir tanesi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu anlamda yaldızlardan ya da vişne renklerinden yana leopar çalışmalarına gidilir. Mavi ya da pembe renklerinin dahi küllükler içerisinde yerini alması söz konusudur.

Ahşaptan Sigara Küllükleri Nasıl?

Geçmişte de yaygın olarak kullanılan ahşap küllüklerin halen tercih edildiği açıktır. Bu anlamda da hem büyük hem de küçük boyları üzerinden temin edildiğini söylemek gerekiyor. Klasik ahşap üzerinden küllük çalışmalarına yer verilir. Bu anlamda fiyatlarının da cep yakmadığı açıktır. İsteyenlerin metalik kaplama olarak da ahşap küllüklerden yana tercihlerde bulunmalarına izin verilir. Bunun için gold kırmızı ya da siyah yuvarlak olarak farklı renklere ve modellere yer verilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ