Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Sigara Aksesuarları Nelerdir

Sigara aksesuarları denilince akla ilk gelen hiç kuşkusuz çakmak ve zippolardır. Özellikle de son zamanlarda farklı renk ve tasarımlardan yana karşımıza çıktığını belirtmek gerekiyor. Bu anlamda da hediyelik olarak sevdiklerinize vermek için özel tasarım olan çakmak ya da zippo modellerinden yana ilerleyebilirsiniz. Set şeklinde olması için yanında sigara tabakalarını da bulundurmanız gerekir.

Sigara Tabakalarının Fiyatları Nasıl?

Kullanılan malzeme ve baskılar kapsamında sigara tabakalarının fiyatlarında değişimlerin meydana geldiğini belirtmek gerekiyor. Bu anlamda da başta gold üzerinden gösterişli tasarımlarla karşı karşıya kalacaksınız. Öyle ki gold üzerinden de yine özel baskılar ile hoş aksesuarların ortaya çıkması esas alınıyor. İsteyenlerin gold üzerinden erkek ya da kadın arkadaşlarına hediye vermesi de mümkün.

Genel anlamda erkeklerin tercih ettiği modellerden arasında metalik olanların da geldiğini söylemek gerekiyor. Bu anlamda metalik gri üzerinden yine özel baskılara yer verilir. Fiyat aralıklarının ise gold ile benzerlik gösterdiğinden söz etmeliyiz. Sonuç olarak başta gold ya da metalik üzerinden tercihlerde bulunmanız ve arkasından da baskılara yer vermeniz önem arz ediyor.

Özel Tasarım Tütün Keseleri Ne Kadar?

Set şeklinde sigara aksesuarları üzerinden ilerlemek isteyenlerin tütün keselerine de bakmaları gerekir. Yine fiyat aralıklarını göz önünde bulundurmanız halinde tütün keselerinden yana ilerlemeniz mümkün. Bunun için deri ya da süet şeklinde farklı tasarımla ile karşı karşıya kalacaksınız.

Deri olmadan kaynaklı olarak tütün keselerinin fiyatları biraz yüksektir. Ancak uzun süreli kullanımlara uygun olmasından kaynaklı bu tarz keselerin fiyatlarına rağmen satın alındığını belirtmek gereklidir. Taba ya da siyah renklerinin bir hayli ilgi gördüğü modellerde özel magnet kilitleri de dikkat çekiyor.

Diğer Sigara Aksesuarları Nelerdir?

Keseler, tabakalar ya da çakmaklar dışında temel sigara gereçlerinden de söz etmek gerekir. Örneğin sarma makineleri, kağıtları ya da çakmak gazının da bunlar arasında yerini alması söz konusudur. Boş tüplerden filtrelere kadar küçük araçların da setler içerisinde bulunması esas alınır. Özellikle de hediyelikler için mutlaka bu tarz araç gereçlere de yer vermeniz gerekiyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ