Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Tütün Çantaları İle Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

1 Şubat 2018

Tütün çantaları sigara tüketen arkadaşlarınıza sunabileceğiniz özel hediyelikler arasında yerini alıyor. Öyle ki farklı hediyelik arayışlarında iseniz mutlaka bu tarz çantaları göz önünde bulundurabilirsiniz. Sarma tütün kullanımlarında bulunan arkadaşlarınıza fayda sağlayacak olan çantaların farklı modellerden karşınıza çıkması esas alınacaktır.

Süet Deriden Tütün Çantası Modelleri Ne Kadar?

Fiyat aralıkları uygun olması dışında özel indirimlere dahi yer verildiğini göreceksiniz. Bu anlamda da indirimli fiyatları üzerinden tütün çantalarını elde ederek arkadaşlarınızı mutlu etmeniz esas alınacaktır. Sonuç olarak deriden yana tasarlanan modeller için süetlere de yer verilir. Öyle ki eskitilmiş görünümlerinden kaynaklı olarak da ilgi gördüklerini belirtmek gerekiyor.

Süet üzerinden daha çok kahve tonları tercih ediliyor. Özellikle de tütünün renginden kaynaklı kahve tonlarının daha fazla göz önünde bulundurulması söz konusudur. Bunun dışında yetişkinlerin siyah renkli olarak da modellerden yana ilerlemeleri mümkün olacaktır. Yine süet tasarımlar çerçevesinde çok çantaların üretimlerine gidilir.

Orjinal Deriden Tütün Çantası Modelleri Nelerdir?

Daha çok sade modellerin karşınıza çıkması temel alınır. Sigara aksesuarları kapsamında ifade edilen modellerde deriye herhangi bir işleme yapılmıyor. Direk olarak renkleri kapsamında müşterilerin tercihlerde bulunmaları söz konusudur. Bunun için de kahvenin pek çok tonu üzerinden deri çalışmalarına yer verilir.

Taba renginin de yine deri üzerinde bir hayli hoş gözüktüğünü belirtmek gereklidir. Süet şeklinde tasarlanan deri tütün çantalarından yana da tercihlerde bulunmanız mümkün olacaktır. Mini ya da büyük boy olacak şekilde de temin edildiğini göreceksiniz. Kullanılan malzemelerden boyutlarına kadar tüm detayları göz önünde bulundurarak tercihlerde bulunmanız önem arz eder.

Hangi Tütün Çantaları Daha Kullanışlı?

Tütün çantası tercihlerinde bulunmak için kilitlerin de göz önünde bulundurulması gereklidir. Bu anlamda da en kullanışlı olanların magnet üzerinden kilitlere sahip olduğunu belirtmeliyiz.  Magnet kilit kapsamında tütünün etrafa saçılması mümkün olmayacaktır. Bunun için de genel anlamda tercih edildiği açıktır. Siyahtan kahveye kadar pek çok renk üzerinden magnet kilitlerin sunulması esas alınır. Kilitli olarak ifade edilen ürünler aynı zamanda uygun fiyat aralıklarından karşınıza çıkacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ