Web sitemize hoşgeldiniz.

Pahalı Sigara Sarma Kağıtları Kaliteli mi?

Sigara tüketimi ile beraber sürekli artan sigara ve tütün ürünleri zammından sonra bir çok alternatif üretildi. Bu alternatifler sigara kullanıcıları tarafından çok fazla kullanılıyor. Sarma sigara ya da tütün alıp elle sarılan sigaralar en çok kullanılan alternatiflerden. Diğer sigaralara göre çok daha ince ve kısa olan elle sarılmış sigaraların sarımı biraz beceri isteyen bir iş. Bu yüzden bir çok kişi ilk başta kullanırken zorlanıyor. Elle sarılan sigaralarda sigara sarma kâğıdı ve sigara sarma filtresi kullanılıyor.

ELLE SARILAN SİGARALARIN DİĞER SİGARALARDAN FARKI NEDİR?

Elle sarılan sigaraların diğer sigaralardan bir çok farkı var. Öncelikle boyut itibari ile diğer sigaralardan daha farklı. Çünkü elle sarılan sigaralar diğer sigaralara göre daha ince ve daha kısa. Aynı zamanda elle sarılan sigaralarda sigara sarma kâğıdı kullanılıyor. Ancak diğer sigaralara tütün boş filtre ismi verilen filtresi ucuna yapışık, içi boş ve silindir şeklindeki kâğıtlara dolduruluyor. Özellikle de elle sarılan sigaralardakinden çok daha kısa ve ince sünger filtre kullanılıyor. Elle sarılan sigaralardaki sünger filtre; sigara sarma filtresi olarak adlandırılıyor. Aynı zamanda diğer markalı sigaralar daha karışık tütünler içeriyor. Ancak elle sarılan sigaralarda tütünü kendi zevkinize göre siz belirliyorsunuz. Bu da sigara içimini çok daha keyifli bir hale getiriyor.

SİGARA SARMA KÂĞITLARI NERELERDEN ALINABİLİR, İNTERNETTEN ALMAK GÜVENLİ MİDİR?

Sigara sarma kâğıtları bir çok yerde bulunabilir. Çok fazla sigara satışı olan ülkemizde sigara aksesuarları da oldukça fazla satılıyor. Yol üzerinde yürürken bile tütüncülerden, bazı mağazalardan alabilirsiniz. Ancak sigara sarma kâğıdı alırken kalitesi oldukça önemli. Çünkü sigara sarma kâğıdını tütün ile beraber soluyacaksınız. Bu yüzden aşırı ucuz olanları tercih etmemekte fayda var. Aynı zamanda internette bir çok şekilde ve bir çok fiyata sigara sarma kâğıdı bulma imkânınız var. İnternet üzerinden alacağınız sigara sarma kâğıtlarının en ucuz olanı yaklaşık Beş Türk Lirası civarında. Ancak bu kadar ucuza kaçmak sağlığınız ve sigaranın içim keyfi açısından pek de iyi olmayacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ