Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipsan Sigara Ağızlığı Alınır mı?

Sigara tüm dünya üzerinde en çok ve en hızlı tüketilen tütün ürünlerinden biridir. Özellikle ülkemizde sigara tüketimi yediden yetmişe yayılmış durumdadır. Bu yüzden sigara aksesuarları ve genellersek tütün ürünleri aksesuarları çok fazla kullanılmaktadır. Sigara tiryakileri en çok; sigaralarını yakmak için özel sigara çakmakları, sigaranın muhafazası için sigara tabakası, kuru bir içim için sigara ağızlığı gibi aksesuarlar en çok kullanılan sigara aksesuarları arasında yer almaktadır. Sigara çok fazla tüketildiği için bu tür aksesuarlar tütüncülerde, mağazalarda ve özellikle en çok internette bulunur. Ancak internet aralarında en çok çeşidin daha uygun fiyatlara bulunduğu platformdur.

SİGARA AĞIZLIĞI NEDİR, NE İŞE YARAR VE NASIL KULLANILIR?

Sigara ağızlığı daha kuru bir içim için kullanılır. Kuru içimden kasıt sigara içildiği zaman süngerli filtre kısmının ıslanmasıdır. Sigara ağızlığı sayesinde filtre ıslanmadan rahat bir şekilde sigara içilebilir. Sigara ağızlığı ıslak sigara filtresinden hoşlanmayan sigara kullanıcıları için üretilmiş ve çok tercih edilen bir sigara aksesuarıdır. Sigara ağızlığı genelde şeffaf ve sigara içindeki zararlı maddelerin tamamını olmasa da bir kısmını süzen bir içme aparatıdır. Bu sayede sigara ağızlığı kullanan sigara kullanıcıları hem ıslak filtre probleminden kurtulur hem de sigaranın zararlı etkilerinin bir nebze azalmasını sağlarlar. Aynı zamanda sigaranın elde bıraktığı kötü koku sigara ağızlığından tutularak içildiğinde oluşmaz. Böylelikle elleriniz sigara da kokmaz. Sigara ağızlığı oldukça kolay bir şekilde kullanılır. Sigaranın süngerli filtre kısmına sigara ağızlığı yerleştirilmesi ile birlikte kullanımı başlar.

SİGARA AĞIZLIĞININ KALİTESİ NASIL ANLAŞILIR VE NERELERDEN ALINABİLİR?

Sigara ağızlığı diğer tüm sigara ve tütün ürünleri aksesuarlarının satıldığı gibi internet, tütüncüler ve mağazalarda kolaylıkla bulunabilir. Sigara ağızlığının kalitesi fiyatıyla doğru orantılı olarak artar. Yani en kaliteli sigara ağırlığını çok daha yüksek fiyatlara bulup alabilirsiniz. Ancak ortalama fiyattaki sigara ağızlıkları da genel olarak kulanım için oldukça uygundur. İnternet üzerinden daha uygun fiyatlara sigara ağızlığı alınabilir. Aynı zamanda internet üzerinden çok daha fazla çeşitte sigara ağızlığı bulabilir ve kendi zevkinize göre seçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ